Marki

  • Nowy
Numer katologowy 000670
Producent Depileve
Dostępność

Depileve - Wkład Comfort Black z Aplikatorem 100g

Cena:
10,50 
Brutto
Ilość

O PRODUKCIE

Comfort Black Wax to wosk z nową formułą Bio-Based. Ten wszechstronny wosk o kremowej konsystencji  charakteryzuje się maksymalną przyczepnością do włosów. Jest wyjątkowo skuteczny i delikatny dla skóry i środowiska.

Średnia konsystencja: średnia konsystencja (ani za gęsta, ani za cienka) sprawia, że jest to uniwersalny wosk, który łatwo się nakłada, nawet na wrażliwą skórę.

Brak pozostałości: wysoka jakość żywic na bazie biologicznej nadaje woskowi plastyczność i większą skuteczność. Nie pozostawia resztek na skórze.

Czarny, elegancki kolor: Ten wosk jest idealny do depilacji mężczyzn.

Wosk jest nakładany na skórę cieniutką warstwą i usuwany za pomocą papierowych pasków. Wkłady są jednorazowe, co gwarantuje higienę i bezpieczeństwo podczas zabiegu

SKŁADNIKI AKTYWNE

• Naturalna kalafonia sosnowa - zapewnia odpowiednie właściwości adhezyjne

• Oleje roślinne - zmiękczają skórę i małą właściwości emoliencyjne

• Oleje mineralne - działają jako plastyfikatory

WSKAZANIA

Wosk do stosowania na ciepło do zabiegu depilacji paskowej. Rekomendowany do stosowania na ciało, szczególnie na duże obszary.

SPOSÓB UŻYCIA

Zanim przystąpisz do depilacji przetrzyj skórę obszaru, z którego będziesz usuwać owłosienie preparatem Pre Base Gel z aloesem i witaminą E. Pozwoli to odpowiednio przygotować skórę do zabiegu.

000670