Marki

Manicure hybrydowy jest najczęściej oraz najchętniej wybieraną formą stylizacji paznokci wśród współczesnych kobiet. Jest to zabieg, który wymaga używania specjalnych urządzeń np. frezarki, a te z kolei potrzebują licznych akcesoriów m.in. kapturków ściernych do pedicure. W naszym sklepie dostępne są ich różne rodzaje, dzięki temu z łatwością można dostosować ich wygląd oraz rozmiar zarówno do swojego sprzętu, jak i potrzeb klientek.

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-15 z 58 pozycji

Aktywne filtry

Do czego służą kapturki do frezarki?

Zadbane dłonie to przede wszystkim piękne i zdrowo wyglądające paznokcie, a dla wielu kobiet estetyczny manicure jest niezwykle istotny. To samo dotyczy stóp, zwłaszcza letnią porą, gdy używane obuwie ma odkryte palce. Z tego powodu odpowiednio wykonany pedicure ma ogromne znacznie. Kapturki do frezarki to artykuły, które są pokryte specjalną warstwą ścierną odpowiadającą za usuwanie zrogowaciałego naskórka oraz takich struktur jak modzele i nagniotki.

Dodatkowo oferowane wyposażenie do stylizacji paznokci doskonale sprawdza się w przypadku skracania ich płytki oraz piłowania lub wygładzania m.in. masy akrylowej. Dostępne w naszym sklepie kapturki ścierne do pedicure mają różne kolory, kształty oraz rozmaite stopnie gradacji. Tak mocno rozbudowany asortyment sprawia, że w tym miejscu można dostosować ich wygląd oraz wielkość np. do modelu frezarki, używanej w swoim salonie piękności.

Kapturki ścierne do pedicure - jaka gradacja jest najlepsza?

Warto wiedzieć, że sprzedawane w naszej drogerii produkty do pedicure w pierwszej kolejności charakteryzują się wysoką jakością oraz przystępnymi cenami. Ponadto polecane kapturki mają rozmaitą gradację, czyli wyróżniają się wielkością ziaren ściernych, które znajdują się na ich powierzchni. Z tego powodu oferujemy akcesoria do frezarki o nasypie grubym (oznaczenie 80), bardzo grubym (60), średnim (120-180) oraz drobnym (240 i 320).

Chcąc usunąć twardą skórę na piętach, należy zastosować kapturki o dużym ziarnie. Z kolei przy zabiegach mających na celu wygładzić powierzchnię np. paznokcia – zalecane są modele o drobnej gradacji swej warstwy ściernej. Należy mieć świadomość, że wyposażenie do frezarek tego rodzaju jest jednorazowe, więc znika konieczność każdorazowej sterylizacji oraz dezynfekcji, co w przypadku profesjonalnych salonów wykonujących pedicure oraz manicure, jest bardzo praktyczne.

Kapturki ścierne to idealne rozwiązanie

Wśród licznych produktów wchodzących w skład asortymentu naszego sklepu znajdują się kapturki ścierne do frezarki od najlepszych producentów. Oznacza to, że mamy artykuły, które umożliwiają komfortowo oraz sprawnie wykonać każdy rodzaj stylizacji paznokci. Zwłaszcza że stopień prószenia jest w ich przypadku niezwykle niski, co bezpośrednio przekłada się na jakość wykonanego pedicure lub manicure oraz zadowolenie klientek.

Zachęcamy do dokładnego poznania wszystkich dostępnych w drogerii produktów, ponieważ jest w czym wybierać. Oferujemy sprawną realizację każdego zamówienia, różne metody płatności oraz wygodne formy dostawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.