Yankee Candle

Jednymi z najpopularniejszych na świecie świec zapachowych są wyroby marki Yankee Candle. Słyną one z bogactwa intensywnych, długo utrzymujących się aromatów o naturalnej woni. Znakiem rozpoznawczym są także charakterystyczne szklane słoiki oraz eleganckie akcesoria do wosków – kominki. W wielu domach pełnią one funkcję ulubionych elementów wystroju wnętrz. Wciąż rośnie grono wielbicieli oryginalnych produktów amerykańskiego producenta, dzięki którym w prosty sposób można przywołać najlepsze wspomnienia, wyjątkowe emocje oraz niezapomniane wrażenia z podróży do niemal każdego zakątka kuli ziemskiej. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo bestsellery, a także nowości, zapewniające wspaniałą atmosferę na co dzień i na wyjątkowe okazje.

Jest 165 produktów.

Pokazano 1-15 z 165 pozycji

Świeczki zapachowe Yankee Candle

Od 1969 roku firma Yankee Candle tworzy z pasją zachwycające zapachy na każdą porę roku i okoliczność. Wszystkie wyroby są wykonywane z najwyższej jakości parafiny, która zapewnia dłuższy czas palenia niż większość podobnych produktów innych marek. Po wybraniu idealnego produktu można cieszyć się silnym aromatem nawet przez 110 –150 godzin. Popularność świec marki Yankee Candle wynika z kilku kluczowych właściwości:

  • wykonane z naturalnych wosków, są przyjazne dla środowiska,
  • mają wysokowydajny, mocny knot,
  • spalają się wolno i równomiernie przez cały okres użytkowania,
  • oferują niezwykle szeroką gamę aromatów,
  • zapach jest wyrazisty i długotrwały.

Kominki Yankee Candle

Ciekawą alternatywą dla świec Yankee Candle są umieszczane w eleganckich kominkach woski zapachowe, składające się z bazy i pachnącej kompozycji aromatów. Jako bardziej miękkie, szybciej się roztapiają i dają intensywniejszą woń. Niska cena i ogromny wybór takich kostek pozwalają na stworzenie spersonalizowanej kolekcji ulubionych woni na każdą okazję. Ich istotną zaletą jest też to, że nie powodują one zjawiska tunelowania. Wosk nie osadza się na ściankach ceramicznego pojemnika.

Niewielkich rozmiarów wkłady Yankee Candle są bogate w naturalne olejki eteryczne. Nie posiadają knota, dlatego też do ich użytkowania potrzebny jest podgrzewacz oraz kominek. Kształt, kolor i rozmiar akcesorium można dopasować do swojego gustu oraz okoliczności. Miseczka, w której umieszcza się kostkę, została zaprojektowana idealnie do jej kształtu i wielkości. Kominki stosuje się też z powodzeniem do rozprowadzania olejków eterycznych.

Jak używać kominka Yankee Candle?

Do kominka marki Yankee Candle można włożyć wkład w całości lub kilka części o różnych aromatach, aby uzyskać ulubioną kompozycję zapachową. Niezbędnym elementem wyposażenia każdego pojemnika jest bezwonny, jednorazowy podgrzewacz w metalowym opakowaniu, tak zwany tealight. Pali się on niewielkim płomieniem i wystarcza na trzy do sześciu godzin. Pod wpływem wytwarzającego się ciepła wosk zaczyna się powoli rozpuszczać i uwalniać intensywną i przyjemną woń. Kominka można używać nawet przez kilka godzin. W zależności od wielkości umieszczonego w nim wkładu aromat jest wyczuwalny przez dwie do ośmiu godzin.

Aby oczyścić kominek, należy ostrożnie wylać pozostałą część roztopionego wosku. Jeśli zdążył już on zastygnąć, proponujemy go nieco rozpuścić za pomocą podgrzewacza. Innym sposobem jest schowanie pojemnika na chwilę do lodówki lub zamrażarki. Schłodzony wosk łatwiej jest podważyć i usunąć.

Świece Yankee Candle – bogactwo zapachów w aurakosmetyki.pl

Oryginalne świece zapachowe marki Yankee Candle, a także stylowe akcesoria zapewniają wspaniały nastrój wszystkim domownikom oraz gościom podczas wspólnych spotkań, uroczystości, czy też świąt. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką, atrakcyjną cenowo oraz przejrzystą ofertą naszego sklepu. Z łatwością znaleźć można ulubione aromaty dla siebie oraz bliskich osób. Dzięki szybkiej wysyłce będą mogli Państwo już wkrótce cieszyć się stylowymi akcesoriami wystroju wnętrz od cenionej firmy Yankee Candle.