Lista produktów marki Janssen

Produkowane przez Janssen Cosmetics kosmetyki to jedna z propozycji naszej firmy Aura. Oferta tej niemieckiej marki pozwala na nieograniczone możliwości tworzenia kompozycji zabiegowych. Na swoim koncie ma z tego tytułu liczne nagrody i wyróżnienia.

Produkty przeznaczone dla najbardziej wymagającej skóry, które poleca hurtownia internetowa to kosmoceutyki. Ich zadaniem jest leczenie niedoskonałości skórnych w połączeniu z poprawianiem estetyki cery. Jakość farmaceutyczna preparatów pozwala im znaleźć zastosowanie przy najbardziej problematycznych kwestiach, z jakimi zmierza się kosmetologia. Preparaty niemieckiej firmy Janssen Cosmetics wyróżniają się bezpiecznymi, głównie naturalnymi składnikami (m.in. ekstrakty roślinne, platyna) i wysoką skutecznością przy zachowaniu bezpieczeństwa — nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Filozofią brandu jest myśl, że pielęgnacja ma być prosta i przyjemna.

Jest 133 produktów.

Pokazano 1-15 z 133 pozycji
janssen

Janssen - Combination skin -...

Krem balansujący dla cery mieszanej. Skutecznieuzupe...

Cena profesjonalna po autoryzacji

Cena 196,00 
Chwilowo Niedostępne

Kosmetyki Janssen Cosmetics do różnych problemów skóry

Proponowana przez nas oferta kosmetyków Janssen Cosmetics to ekskluzywne linie produktów, które przeznaczone są do skóry np.: ze skłonnością do przetłuszczania się, normalnej, suchej czy wrażliwej. Asortyment obejmuje m.in.:

  • kremy,
  • balsamy,
  • peelingi,
  • ampułki,
  • emulsje,
  • maseczki,

oraz wiele innych preparatów dla kobiet i mężczyzn, których formuły oparte są na unikalnym składzie oraz innowacyjnych technologiach.

Najlepszą rekomendacją, jaka odznacza kosmetyki Janssen jest fakt, że cieszą się popularnością w branży beauty w ponad 90 krajach. W produktach znajdują się wysoce efektywne substancje aktywne. Zarówno składniki, jak i preparaty końcowe są kontrolowane badaniami. Znajdujące się w asortymencie artykuły z Niemiec to wyroby umożliwiające przyjemną pielęgnację twarzy oraz całego ciała. Oprócz tego wspierają regenerację skóry podrażnionej zarówno na skutek zabiegów, jak i intensywnego opalania.

Produkty dla kobiet i mężczyzn z różnymi potrzebami skórnymi

Marka poza specyfikami dla cery problematycznej w swojej ofercie ma również produkty do codziennej pielęgnacji i regeneracji dla kobiet, i mężczyzn. Opracowując je, wzięła pod uwagę, że obie płcie mają zróżnicowane potrzeby i dlatego oferuje specjalne linie produktów dla pań oraz panów. Skutecznie radzi sobie także w sektorze anti-aging. Kosmetyki niemieckiej firmy mogą zapewnić np. intensywne odżywienie oraz odmłodzenie skóry, co wpływa m.in. na spowolnienie procesów starzenia w przyszłości.

Atrakcyjne promocje i rabaty na kosmetyki Janssen Cosmetics

Jeśli poszukują Państwo kosmetyków marki Janssen Cosmetics, zachęcamy do skorzystania z oferty. Zapewniamy przejrzyste zasady współpracy z naszą hurtownią, atrakcyjne ceny oraz dogodne warunki dostawy zamówionego towaru. Gwarantujemy szybką wysyłkę – w przypadku dostępności konkretnych produktów praktycznie natychmiastową. Stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty. Dla nowych natomiast mamy regularne promocje, które warto śledzić. Proponujemy też bogatą ofertę branżowych szkoleń dla sektora beauty. Zachęcamy do kontaktu!