Marki

Filtruj według

Marka

Marka

Szukacie Państwo narzędzi używanych przy wykonywaniu manicure lub pedicure? Firma Aura Kosmetyki oferuje szeroki wybór klamr (również na wrastające paznokcie), rurek iniekcyjnych do użytku profesjonalnego oraz domowego i drutów podologicznych w przystępnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami!

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-15 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Do czego mogą służyć klamry, rurki i druty?

Jeśli prowadzicie Państwo swój własny gabinet kosmetyczny, musicie skupić się także na klientach, których dłonie lub stopy wymagają regeneracji. Klamry na paznokcie to narzędzia, które mogą pozwolić na poprawę kształtu płytki, a dodatkowo skrócić czas leczenia uszkodzeń. U nas znajdziecie Państwo różne ich rodzaje, m.in. elastyczne, metalowe, szynowe oraz mikroszynowe.

Rurki iniekcyjne to akcesoria wykorzystywane w medycynie estetycznej i podologii. Są bardzo przydatne w przypadku leczenia wrastającej osłony rogowej oraz brodawek. Nasze produkty mają odmienne długości oraz średnicę, co pozwala na dopasowanie ich do konkretnych potrzeb.

Drut podologiczny wykorzystuje się przy deformacji płytki. Dzięki niemu możliwe jest stopniowe naprawianie i przywrócenie jej naturalnego kształtu. W sklepie oferujemy te wyroby w różnych rozmiarach. Klamry na wrastające paznokcie to narzędzia, które pomagają w leczeniu zrośniętych płytek oraz zapobiegają powstawaniu defektów.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Aura Kosmetyki?

Wszystkie artykuły oferowane przez firmę Aura Kosmetyki są najwyższej jakości i zapewniają profesjonalne efekty. Propozycje skierowane są do specjalistów w dziedzinie podologii i kosmetyki, jak i indywidualnych klientów. Współpracujemy z wieloma specjalistami i salonami piękności, poza tym regularnie wprowadzamy nowe akcesoria. Wyróżniają nas m.in. przejrzystość propozycji, wygodna płatność, dogodne warunki dostawy, atrakcyjne promocje dla stałych i nowych klientów oraz szybka wysyłka. Zamówcie Państwo już dziś klamry, druty podologiczne i rurki iniekcyjne, a na pewno będziecie zadowoleni!