Marki

Użycie pilniczka lub frezarki na paznokciach pokrytych na przykład lakierem hybrydowym powoduje powstanie zanieczyszczeń, które nie tylko utrudniają pracę, ale również mogą negatywnie wpływać na stan zdrowia osób narażonych na ich częste wdychanie. Dlatego jednym z niezbędnych urządzeń w profesjonalnym salonie urody, dostępnych w naszej hurtowni, jest pochłaniacz kosmetyczny. Wysokiej jakości sprzęt nie dopuści do rozprzestrzeniania się pyłków i tworzenia z nich osadu na meblach czy ubraniach. Ponadto minimalizuje ryzyko wystąpienia astmy lub różnego rodzaju alergii. Zakup tego typu sprzętu przyniesie więc wiele korzyści i wpłynie również na zadowolenie klientów. Nie warto zwlekać z zakupem tego typu urządzenia. Hurtownia Aura oferuje pochłaniacze w atrakcyjnych cenach wraz z wygodną dostawą.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Najlepsze pochłaniacze kosmetyczne: Odkryj, który spełni Twoje oczekiwania!

Na decyzję o zakupie najlepszego modelu ma wpływ wiele czynników. Po pierwsze z pewnością będzie to moc urządzenia, im jest ona większa, tym szybciej usunięte z powietrza zostaną niechciane zanieczyszczenia. Kolejnym istotnym parametrem jest także poziom wytwarzanego hałasu. Dobre pochłaniacze kosmetyczne powinny być na tyle ciche, by nie przeszkadzać w pracy i nie drażnić klientów. Wśród dostępnych aparatów wyróżnić można modele bezworkowe, które mają wyjmowany filtr oraz przyrządy workowe wyposażone w specjalne torby, gdzie gromadzą się pochłanianie pyłki. Poszczególne urządzenia różnią się od siebie także liczbą wentylatorów – im jest ich więcej, tym dany sprzęt pracuje wydajniej.

Ważne, by pochłaniacz kosmetyczny był stosunkowo lekki, ale stabilny. Dodatkowo często mają one tak wyprofilowany kształt, by klientki mogły wygodnie kłaść na nich swoje dłonie. W naszej hurtowni dostępne są sprawdzone modele, które w łatwy sposób pomogą utrzymać czystość na stanowisku pracy. Zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów mamy atrakcyjne promocje i rabaty. Co więcej, wychodząc naprzeciw stawianym nam oczekiwaniom, organizujemy liczne szkolenia, dzięki którym mogą Państwo zapoznać się z branżowymi nowościami. Zapraszamy do skorzystania z oferty.