Marki

Filtruj według

Marka

Marka

Coraz bardziej popularną metodą pozbywania się niechcianych włosków z ciała, jest depilacja przy użyciu wosków bezpaskowych. Ten sposób sprawdza się nawet w przypadku delikatnej i podatnej na podrażnienia skóry. Ponadto to wyjątkowo bezpieczna forma usuwania zbędnego owłosienia, gdyż dzięki niej mogą Państwo uniknąć ryzyka zacięcia się klasyczną maszynką. Zachęcamy do zapoznania się z tymi produktami w naszej hurtowni i składania zamówień.

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-15 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Woski bezpaskowe – gładka skóra przez długi czas

Metoda usuwania włosków przy pomocy wosków bezpaskowych jest ceniona ze względu na swój natychmiastowy efekt. Po ich zastosowaniu skóra będzie gładka i przyjemna w dotyku. Dodatkowo ich największą zaletą, jest fakt, że regularne używanie tego produktu osłabia włoski. Dzięki temu stają się one cieńsze, a do tego ograniczone zostaje ryzyko ich wrastania w ciało.

Depilacja oferowanym artykułem to metoda ekologiczna, ponieważ nie trzeba używać dodatkowych akcesoriów, czyli pasków. Oznacza to, że wystarczy tylko nałożyć wosk bezpośrednio na ciało i po prostu poczekać, aż zastygnie. Następnie powstały plaster należy szybko oderwać i gotowe! W metodzie bezpaskowej depilacji wykorzystuje się twarde materiały woskowe, czyli tradycyjne, które dostępne są pod postacią kostek, granulek lub bloków. Mamy je w naszej hurtowni i już teraz zachęcamy do zamawiania.

Depilacja woskiem bezpaskowym to propozycja idealna dla każdego!

Usuwanie włosków z całego ciała może być przyjemnym zabiegiem, przy którym ryzyko powstania podrażnień jest minimalne. Właśnie na to mogą Państwo liczyć, zamawiając u nas, woski bezpaskowe. Nasza hurtownia ma niezwykle bogaty asortyment, wśród którego każdy klient znajdzie produkt do depilacji spełniający wszystkie jego potrzeby. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na tej stronie internetowej!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego. W przypadku pytań, pracownicy naszej hurtowni służą pomocą oraz swoją wiedzą na temat proponowanych produktów. Ponadto gwarantujemy atrakcyjne ceny produktów oraz szybką realizację zamówień!