Marki

Sprzedawane w naszej hurtowni nożyczki kosmetyczne to profesjonalny sprzęt do pielęgnacji dłoni i nie tylko. Pozwalają dokładnie i delikatnie wyciąć skórki lub szybko skrócić paznokcie do pożądanej długości. Akcesoria tego rodzaju swe nieocenione właściwości zawdzięczają ostremu ostrzu, które zazwyczaj wykonane jest ze stali nierdzewnej.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-15 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Co muszą Państwo wiedzieć o nożyczkach kosmetycznych?

Wyprofilowane uchwyty nożyczek kosmetycznych oraz materiał użyty do ich produkcji sprawiają, że jest to niezastąpiony produkt stosowany do pielęgnacji paznokci. Przede wszystkim pozwala wyciąć skórki bez ryzyka zranienia się, co w przypadku robienia manicure ma ogromne znaczenie. Ponadto jest trwały i odporny na urazy mechaniczne. Dlatego, gdy potrzebują Państwo wysokiej jakości akcesoriów pielęgnacyjnych, warto sprawdzić, co proponuje nasza hurtownia!

Tego typu produkty wykonane ze stali nierdzewnej doskonale nadają się do profesjonalnej pracy nad manicure. Nożyczki kosmetyczne z tego materiału wykazują dużą ostrość, a do tego bardzo łatwo utrzymać je w sterylnej czystości. Są także całkowicie niepodatne na korozję, dzięki czemu mogą służyć przez długi czas!

Nożyczki kosmetyczne – niezastąpiona pomoc

Nasza profesjonalna hurtownia przygotowała niezwykle bogatą ofertę. Dzięki temu w szerokim asortymencie znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria do pielęgnacji dłoni. Wszystkie modele dostępne na stronie internetowej pozwalają na bardzo precyzyjną pracę. Ponadto oferowane artykuły do manicure mają różne kształty, przez co każdy może znaleźć wariant odpowiedni dla siebie.

Nożyczki kosmetyczne to produkt do pielęgnacji w bardzo przystępnej cenie. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, a co się z tym wiąże – także wysyłkę. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z całym przygotowanym asortymentem. Nasza propozycja jest idealna zarówno dla indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorców, którzy szukają właściwego wyposażenia do swoich salonów. W razie pytań związanych z ofertą gorąco zachęcamy do kontaktu.