Marki

Filtruj według

Marka

Marka

Żeby wykonać odpowiedni manicure lub pedicure, czy to klasyczny, czy żelowy lub hybrydowy, należy rozpocząć wybraną stylizację paznokci od szeregu zabiegów przygotowujących płytkę do dalszych etapów upiększania. W pierwszej kolejności konieczne jest pozbycie się starego lakieru z jej powierzchni oraz opiłowanie krawędzi, aby nadać jej wybrany kształt. Należy także pamiętać o takich czynnościach jak usuwanie nieestetycznie wyglądających okołopaznokciowych skórek. Wpływa to znacząco na ogólną formę pedicure czy też manicure oraz zadowolenie właścicielki dłoni.

Zadbane paznokcie to marzenie wszystkich kobiet. Dlatego coraz częściej chętnie korzystają z usług profesjonalistek, które w gabinetach kosmetycznych oferują właśnie ten rodzaj zabiegu, wykorzystując do tego odpowiednie narzędzia, w tym diamentowe frezy do skórek. Tylko w taki sposób ich klientki mogą otrzymać oczekiwany i zadowalający efekt na swoich dłoniach i stopach.

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-15 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Co należy wiedzieć o frezarkach?

Obecnie rynek oferuje dużą liczbę modeli frezarek, dzięki którym stylizacja może być wykonana na najwyższym poziomie. W naszej hurtowni Aura dostępny jest szeroki wybór profesjonalnych przyrządów do usuwania skórek jak np. frezy diamentowe o kształcie stożka, walca lub baryłki czy też warianty ceramiczne. Te produkty zdecydowanie usprawnią zabiegi przeprowadzane w gabinetach kosmetycznych. Ich doskonała jakość, konkurencyjne ceny, rabaty dla stałych klientów i atrakcyjne akcje promocyjne, a także szybki czas dostawy są obietnicą udanych zakupów w naszej hurtowni, co potwierdza liczne grono zadowolonych Klientów.

Jakie frezy do skórek wybrać?

Prawidłowo opracowując płytkę, wpływa się na trwałość manicure'u. Rynek kosmetyczny obfituje w różne rodzaje frez do skórek: diamentowe, ceramiczne, karbidowe... Który z nich wybrać, by pozbyć się suchych zadziorów, usunąć zrogowacenia i wyprofilować wał paznokciowy, a cały proces przeprowadzić wygodnie i szybko? Należy zwrócić uwagę na stopnie gradacji, które oznaczone są poszczególnymi kolorami:

  • żółty - najdelikatniejszy, najdrobniejszy przeznaczony do matowienia paznokci,
  • czerwony - drobny, łagodnie opracowuje wały okołopaznokciowe,
  • niebieski - o średnim stopniu gradacji, warto zamontować w urządzeniu, gdy jest potrzeba usunięcia twardych, zrogowaciałych skórek,
  • zielony - przeznaczony do usuwania masy z płytki,
  • czarny - najostrzejszy, stosowany jest do ściągania manicure'u.

Sięgając po frezarkę, należy dobrać do niej odpowiednią końcówkę, biorąc pod uwagę jej funkcje i przeznaczenie. Frezy diamentowe do skórek skutecznie usuwają żel, akryl i hybrydę, opracowują okolice paznokci, szlifują i skracają płytkę. Łatwo je prowadzić i kontrolować ich pracę. Z kolei ceramiczne są odporne na uszkodzenia i się nie nagrzewają. Natomiast modele karbidowe wymagają szczególnej precyzji i ostrożności, są niezwykle mocne i w krótkim czasie można nimi stworzyć schludny manicure lub pedicure.

Co warto wiedzieć o frezach diamentowych?

W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych najczęściej używa się właśnie frez diamentowych. Wynika to z ich dużej skuteczności, zwłaszcza w przypadku płytek paznokciowych pokrytych dużą warstwą akrylu czy też zrogowaciałego naskórka. Wyprodukowane są one z wysokogatunkowych tworzyw odpornych na ścieranie, głównie z hartowanej stali nierdzewnej. Natomiast swoją nazwę otrzymały ze względu na swój specyficzny wygląd, ponieważ diamentowa freza do skórek jest pokryta opiłkami tego minerału.

Warto pamiętać, że w związku z jej odmienną budową, należy całą płytkę paznokcia dokładnie wypolerować tuż po użyciu tego urządzenia, aby uzyskać gładką i pozbawioną zadziorów powierzchnię. Bardzo istotna jest również dbałość o stan techniczny frez diamentowych. Dlatego trzeba każdorazowo je myć, a następnie dokładnie osuszać.

W razie pytań na temat asortymentu zapraszamy do kontaktu. Oferujemy profesjonalne doradztwo, przystępne ceny, wygodne formy dostawy i sprawną realizację zamówień. To właśnie tu można kupić wysokiej jakości artykuły do stylizacji paznokci zarówno dla amatorek, jak i profesjonalistek w tworzeniu pedicure oraz manicure.

Dlatego, jeżeli zastanawiają się Państwo, jakie frezy do skórek należy wybrać do swojego gabinetu kosmetycznego, zapraszamy do dokładnego zapoznania się ofertą naszej hurtowni. Mamy dobre gatunkowo i wytrzymałe modele diamentowe od czołowych producentów oraz warianty ceramiczne.