Marki

Filtruj według

Marka

Marka

Żeby wykonać odpowiedni manicure lub pedicure klasyczny, żelowy lub hybrydowy należy rozpocząć pracę od szeregu zabiegów mających na celu przygotowanie płytki paznokcia do dalszych etapów upiększania. Poza pozbywaniem się starego lakieru i piłowaniem, na wstępie również należy wykonać czynność usuwania okołopaznokciowych skórek. Wpływa to znacząco na ich wygląd, zyskują estetyczny kształt. Jedynie przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi, można otrzymać oczekiwany efekt. Jakich modeli użyć do frezarki, by stylizacja była na najwyższym poziomie? W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór profesjonalnych przyrządów, jak np. frez diamentowy o kształcie stożka, walca lub baryłki. Produkty zdecydowanie usprawnią zabiegi przeprowadzane w gabinetach kosmetycznych. Doskonała jakość, konkurencyjne ceny, rabaty dla stałych klientów i atrakcyjne akcje promocyjne, a także szybki czas dostawy są obietnicą udanych zakupów, co potwierdza liczne grono zadowolonych Klientów.

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-15 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Prawidłowo opracowując płytkę, wpływa się na trwałość manicure'u. Rynek kosmetyczny obfituje w różne rodzaje frezów do skórek: diamentowe, ceramiczne, karbidowe... Który z nich wybrać, by pozbyć się suchych zadziorów, usunąć zrogowacenia i wyprofilować wał paznokciowy, a cały proces przeprowadzić wygodnie i szybko? Należy zwrócić uwagę na stopnie gradacji, które oznaczone są poszczególnymi kolorami:

  • żółty - najdelikatniejszy, najdrobniejszy przeznaczony do matowienia paznokci,
  • czerwony - drobny, łagodnie opracowuje wały okołopaznokciowe,
  • niebieski - o średnim stopniu gradacji, warto zamontować w urządzeniu, gdy jest potrzeba usunięcia twardych, zrogowaciałych skórek,
  • zielony - przeznaczony do usuwania masy z płytki,
  • czarny - najostrzejszy, stosowany jest do ściągania manicure'u.

Sięgając po frezarkę, należy dobrać do niej odpowiednią końcówkę, biorąc pod uwagę jej funkcje i przeznaczenie. Frezy diamentowe skutecznie usuwają żel, akryl i hybrydę, opracowują skórki, szlifują i skracają płytkę. Łatwo je prowadzić i kontrolować ich pracę. Ceramiczne są odporne na uszkodzenia i nie nagrzewają się. Modele karbidowe wymagają szczególnej precyzji i ostrożności, są niezwykle mocne i w krótkim czasie można nimi wykonać zabiegi okołopaznokciowe.