Marki

Profesjonalny salon, w którym przeprowadza się manicure i pedicure musi być wyposażony w specjalistyczne lampy kosmetyczne. Przy wyborze odpowiedniego sprzętu do gabinetu, należy zwrócić uwagę na to, by był on dobrej jakości, odznaczał się niskim poborem mocy (co jest ważne ze względów ekonomicznych) oraz by jego funkcje były użyteczne i usprawniały pracę. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nowoczesny asortyment w różnych wariantach. Dostępne są urządzenia UV/LED do utwardzania lakierów na paznokciach, a także lampki na biurko, w tym modele z lupą, emitujące zimne światło, które sprzyjają precyzyjnemu wykonywaniu zabiegów.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-15 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Nowoczesne lampy kosmetyczne biurkowe

Wybierając odpowiednie wyposażenie gabinetu, warto zwrócić uwagę na dobór oświetlenia, przy którym będą odbywały się zabiegi. Odpowiednia lampa kosmetyczna biurkowa będzie przyjazna dla oczu, co jest niezwykle ważne dla osób, które pracują długie godziny, malując precyzyjne elementy i skupiając na nich wzrok. Oferowane modele łatwo zamontować, a także dostosować do własnych wymagań. Warianty bezcieniowe pozwalają na wygodną eksploatację. Specjalnie dostosowana moc, jasność i kolor żarówki sprzyjają idealnej widoczności podczas pracy. Poza funkcjonalnością urządzenia te wyróżnia ciekawy design.

Lampa kosmetyczna do paznokci

W gabinecie każdej stylistki musi znaleźć się lampa kosmetyczna do paznokci. Oferujemy bezpieczne produkty renomowanych marek. Dzięki nim praca będzie wykonana w szybkim czasie, a lakier zostanie odpowiednio utwardzony, co przedłuży trwałość efektu. W asortymencie prezentowane są modele wyposażone w takie funkcje jak wentylator, czujnik ruchu czy timer umożliwiający programowanie czasu naświetlania. Duży wybór dostępnych wariantów pozwala dobrać odpowiedni sprzęt do własnych wymagań zarówno pod względem jego działania, łatwości w utrzymaniu czystości, żywotności, jak i względów wizualnych, które także mają znaczenie podczas urządzania salonów kosmetycznych. Służymy pomocą podczas zakupów. Gwarantujemy szybką dostawę.