Lista produktów marki MediLab

Wśród produktów dostępnych w naszej ofercie są najróżniejsze preparaty służące do dezynfekcji. W asortymencie znajdują się m.in. wyroby MediLab, prezentowane w tym dziale. Producent ten od wielu lat zapewnia środki higieniczne i dezynfekcyjne, wykorzystywane np. w salonach kosmetycznych. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z katalogiem.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-15 z 24 pozycji

Produkty do dezynfekcji MediLab

Założona w 1988 roku firma MediLab to rodzinne przedsiębiorstwo, które prężnie rozwija swoją ofertę i dostarcza wysokiej jakości preparaty do odkażania powierzchni i środki higieniczne. Marka zbudowała swoją renomę dzięki m.in. starannej selekcji składników wykorzystywanych w produkcji. Jednocześnie dąży do maksymalnego uatrakcyjnienia cen swoich artykułów.

Obecnie jej produkty można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego. Wśród nich są m.in. preparaty służące do dezynfekcji rąk – w formie płynów, jak i żeli. W przypadku, gdy potrzebna jest szybka dezynfekcja, dobrym wyjście mogą się okazać również proponowane przez firmę chusteczki dezynfekujące. Warto wiedzieć, że MediLab, obok samych środków odkażających, dostarcza też akcesoria ułatwiające korzystanie z nich, w tym m.in. uchwyty z pompką lub zestawy z dozownikami.

Co więcej – firma zapewnia nie tylko takie artykuły, ale ma w swoim portfolio także kosmetyki, w tym kremy i emulsje.

Dlaczego należy dbać o właściwą dezynfekcję w pracy kosmetyczki?

Dbanie o właściwą higienę i dezynfekcję narzędzi, powierzchni blatu stołu czy innej przestrzeni roboczej, jak i skóry, to kwestie kluczowe w pracy kosmetyczek. Wszelkie skaleczenia, jakie mogą się pojawić przy opracowywaniu paznokci, dłoni czy stóp to potencjalne drogi zakażenia, przez które do organizmu mogą przedostawać się bakterie i wirusy. Można ograniczyć to ryzyko, stosując atestowane preparaty do dezynfekcji, w tym te dostarczane przez MediLab, dostępne w naszej ofercie. Zachęcamy już teraz do składania zamówień.