Marki

Akcesoria do mezoterapii igłowej, mikroigłowej czy bezigłowej wchodzą w skład oferty hurtowni kosmetycznej AURA. Nasze propozycje przeznaczone są głównie dla profesjonalnych salonów urody, lecz osoby zainteresowane domową regeneracją też mogą znaleźć coś dla siebie. Na stronie internetowej dostępne są wypełniacze i znieczulenia, które są niezbędne do realizacji zabiegów w gabinetach.

Jest 109 produktów.

Pokazano 1-15 z 109 pozycji

Aktywne filtry

Czym dokładnie jest mezoterapia?

Kosmetyczny zabieg poprawiający kondycję skóry nazywany jest mezoterapią. Obecnie można wyróżnić jej trzy rodzaje – igłową, mikroigłową oraz bezigłową. Każdy z nich ma za zadanie ulepszyć wygląd twarzy, ale mogą być także stosowane przy pielęgnacji takich części ciała jak uda, pośladki, brzuch czy ramiona. Warto wiedzieć, że przed rozpoczęciem działań ujędrniających czy regenerujących należy wykorzystać znieczulenie np. w kremie, które również można zamówić w naszym sklepie internetowym. Tak samo, jak kosmetyki do redukcji zmarszczek, czyli różnego rodzaju wypełniacze.

Sklep AURA to miejsce z bogatym asortymentem kosmetycznym!

Jeżeli Państwa salon urody proponuje wysokiej jakości usługi pielęgnacyjne całego ciała, w tym mezoterapię, to zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszej hurtowni! Mamy bardzo rozbudowany asortyment, w którym odnaleźć można artykuły potrzebne do przeprowadzania oferowanych zabiegów kosmetycznych. Polecamy zwłaszcza akcesoria do metody igłowej, mikroigłowej i bezigłowej. Ponadto w atrakcyjnych cenach proponujemy preparaty takie jak znieczulenia bądź wypełniacze, a także biostymulatory i inne środki.

Potrzebują Państwo akcesoriów do salonu kosmetycznego, które pozwolą na prawidłową realizację oferowanych zabiegów pielęgnacyjnych skóry całego ciała lub twarzy? Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji. Dostarczamy różnego rodzaju znieczulenia i wypełniacze zmarszczek. Ponadto warto wiedzieć, że obecnie zarówno mezoterapia igłowa, mikroigłowa, jak i bezigłowa to niezwykle popularne metody dbania o skórę również u mężczyzn!