Marki

Bardzo powszechnie stosowanymi preparatami w medycynie estetycznej są tzw. wypełniacze. Ich zaletą jest to, że stosunkowo szybko i w bezpieczny sposób pomagają przywrócić młody wygląd w porównaniu np. z tradycyjnym liftingiem twarzy. Nasza hurtownia zaopatruje gabinety, które oferują specjalistyczne usługi, takie jak np. mezoterapia igłowa i tym podobne zabiegi, w których wykorzystuje się usieciowany kwas hialuronowy lub inne substancje. Większość z dostępnych na rynku rozwiązań jest w stanie spłycić zmarszczki i bruzdy w dość krótkim czasie (nawet 30 minut). Z kolei rezultaty tych zabiegów utrzymują się od czterech miesięcy do ponad roku.

Nasza hurtownia zapewnia produkty pochodzące od sprawdzonych producentów, które są bezpieczne oraz przechodzą wszystkie niezbędne atesty, zanim zostaną dopuszczone do użytku. Do najbardziej popularnych i używanych np. w mezoterapii igłowej zaliczany jest wypełniacz, którego bazą jest usieciowany kwas hialuronowy.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-15 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Jakie zastosowanie mają wypełniacze?

Preparat, jakim jest wypełniacz, działa inaczej niż botoks – jego zadaniem nie jest rozluźnienie mięśni pod zmarszczkami, tylko wygładzenie mało estetycznych linii tworzących się na skórze, które stają się praktycznie niewidoczne. Dzięki takim zabiegom jak mezoterapia igłowa i wykorzystaniu usieciowanego kwasu hialuronowego w wielu przypadkach można uzyskać spektakularne efekty, czyli przywrócić młodzieńczy, zdrowy wygląd i promienną, gładką cerę.

Ponadto dystrybuowane przez naszą hurtownię wypełniacze stosowane są w celu modelowania i zwiększenia objętości niektórych partii twarzy. Usieciowany kwas hialuronowy lub inny środek podaje w celu skorygowania np. policzków, brody, skroni czy ust, a także takich obszarów jak dolina łez czy podkrążone oczy.

Część asortymentu wykorzystywana jest także w leczeniu blizn potrądzikowych.

Przed użyciem tych produktów warto też zapoznać się z ewentualnymi skutkami ubocznymi, jakie mogą pojawić się po podaniu preparatu m.in. w mezoterapii igłowej ze względu na zły sposób aplikacji.

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na temat poszczególnych produktów w dostępnych w hurtowni, zapraszamy do kontaktu!