Lista produktów marki Mia Calnea

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo wybór kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych renomowanych producentów. Wśród nich są artykuły Mia Calnea. To polska marka dostarczająca naturalne środki oraz przyrządy niezbędne do pielęgnacji stóp (w tym tarki) i dłoni, ale nie tylko. Firma ta stawia duży nacisk na najwyższą jakość, by zapewnić odbiorcom najlepsze produkty. Zachęcamy już teraz do zapoznania się z katalogiem.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-15 z 32 pozycji

Kosmetyki i akcesoria kosmetyczne Mia Calnea

Wśród wyrobów tego producenta można znaleźć wiele artykułów służących do zabiegów podologicznych. Firma dostarcza tarki do ścierania starego naskórka. To zarówno akcesoria wielokrotnego użytku, jak i jednorazowe – idealne m.in. do salonu kosmetycznego.

Mia Calnea to także wybór produktów służących do dbania o paznokcie, świetnie sprawdzających się np. podczas pedicure czy manicure. Oprócz nich marka ta zapewnia szereg kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji stóp. Wśród nich są m.in. wyroby z linii Moista – kremy nawilżające pozwalające profesjonalnie dbać o kondycję skóry.

Jako że firma od początku działalności skupiała swoją uwagę przede wszystkim na stopach, w jej portfolio, obok np. tarek, nie mogło zabraknąć innych produktów, umożliwiających lepsze dbanie o nie. Wyroby Mia Calnea to też akcesoria przeznaczone do butów, poprawiające komfort chodzenia w nich, w tym m.in. paski ochronne, pelotki i podpiętki. Je również znajdziecie Państwo w naszym sklepie online.

W trosce o najwyższą jakość i dobro środowiska

Marka ta stawia na najwyższą jakość, aspirując do tytułu najlepszego dostawcy artykułów do stóp. Dlatego zdecydowana większość jej propozycji i akcesoriów, takich jak tarka do stóp, zostało wykonanych z naturalnych surowców, w tym m.in. drewna, kwarcu czy kauczuku. Ponadto producent sięga po certyfikowane materiały, wspierając tym samym świadomą i odpowiedzialną gospodarkę zasobami naturalnymi.

Jeśli więc poszukujecie Państwo takich akcesoriów i wysokiej jakości kosmetyków – Mia Calnea to bardzo dobry wybór.