Lista produktów marki Lexwo

Praca nad paznokciami – czy to w profesjonalnym gabinecie, czy w domu – wymaga odpowiednich narzędzi. Wśród nich nie może braknąć m.in. cążków, nożyczek czy kopytek. Firma Lexwo zaś zapewnia wybór przyrządów najwyższej jakości. Artykuły tej marki znajdziecie Państwo również w asortymencie naszego sklepu internetowego. Cechują się rewelacyjną ergonomią, trwałością i niezawodnością. Zachęcamy już teraz do przejrzenia poniższego katalogu.

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-15 z 36 pozycji

Profesjonalne cążki, pęsety, nożyczki i kopytka

Wśród produktów Lexwo dostępne są różnego rodzaju cążki, nożyczki i pozostałe instrumenty, jakie powinny znaleźć się w zestawie narzędzi profesjonalnej manicurzystki lub pedicurzystki, a także w domowej kosmetyczce. Ta niemiecka marka oferuje też szereg przyrządów, wśród których można znaleźć m.in. ścinacze do zrogowaceń, pęsety, kopytka z dłutkami, umożliwiające bardziej precyzyjne opracowanie paznokci i skórek przy nich – i wiele innych akcesoriów.

To, co wyróżnia cążki czy nożyczki marki Lexwo, to ich wysoka jakość. Producent wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić wybór wyłącznie najlepszych akcesoriów do pracy. Dostarczane przez niego narzędzia charakteryzują się trwałością, precyzją oraz doskonałą ergonomią, co bywa szczególnie istotne, jeśli pracuje się jako profesjonalna manicurzystka czy pedicurzystka. Wykonane ze stali nierdzewnej produkty mogą być sterylizowane z użyciem przeznaczonych do tego urządzeń. Warto nadmienić, że firma ta jest na tyle pewna swoich wyrobów, że zapewnia użytkownikom dożywotnią gwarancję.

Modne narzędzia do zadań nadzwyczajnych

Ich jakość dostrzec można nie tylko w solidności wykonania czy komforcie pracy. Lexwo, tworząc swoje cążki, kopytka i nożyczki, stawia również na estetykę wyrobów. Dlatego akcesoria te są dostępne w najróżniejszych kolorach.

Jeśli poszukujecie Państwo narzędzi do profesjonalnego salonu lub do domowej kosmetyczki – zachęcamy do zakupu produktów tej marki.