Marki

Filtruj według

Marka

Marka

Odpowiednio podkreślone brwi są dopełnieniem twarzy, podkreślają oczy i są ważnym punktem stylizacji. To istotny element, który stanowi tzw. ramę makijażu, ponieważ dodaje charakteru i dzięki niemu oblicze zyskuje określony wyraz. Żeby je uwydatnić i sprawić, by nabrały temperamentu, należy zastosować takie specyfiki jak: henna kosmetyczna lub farbka strukturalna do brwi.

W ofercie preparatów do pielęgnacji, którą prezentuje hurtownia kosmetyczna, jednym z cieszących się uznaniem specyfików jest farbka strukturalna, dzięki której można optycznie stworzyć efekt zagęszczenia włosków nad okiem. Pojedyncze wypukłe niteczki idealnie imitują brwi. Ta innowacyjna metoda znajduje zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, pozwala na upiększenie kobiet, które nie są zadowolone z ich gęstości lub całkowicie ich nie mają. Po zabiegu ten stan utrzymuje się przez około dwa tygodnie bez ryzyka rozmazania czy zniekształcenia.

Henna kosmetyczna służy do pogłębienia koloryzacji. Dzięki niej można podrasować jaśniejsze włoski. Łatwa aplikacja i dostęp do różnych wersji kolorystycznych pozwala na samodzielne farbowanie w domu.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-15 z 23 pozycji

Aktywne filtry