Marki

Odpowiednie wyposażenie gabinetów podologicznych i kosmetycznych usprawnia pracę ekspertów i daje komfort ich klientom oraz pacjentom. Do specjalistycznych mebli, których nie może zabraknąć w tego typu miejscach, należą podnóżki kosmetyczne wykorzystywane do zabiegów typu pedicure. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo modele atrakcyjne cenowo, które można dobrać do swojego salonu zarówno pod kątem wizualnym, jak i ze względu na funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Funkcjonalne podnóżki kosmetyczne do stóp

Ważną kwestią podczas wykonywania zabiegów leczniczych lub w czasie pedicure'u jest odpowiednie ułożenie nóg. Dzięki dobremu usytuowaniu stóp pacjenta podolog ma do nich łatwy dostęp, nie musi nadwyrężać pleców, co ułatwia jego działanie. Klient, wykorzystując podnóżek kosmetyczny, może przyjąć wygodną postawę i zrelaksować się w tym w czasie.

Meble wykonane są z materiału, który łatwo utrzymać w czystości. W naszej hurtowni znajdą Państwo warianty mobilne, które można umieścić w dowolnym miejscu w gabinecie lub zabrać do klienta w przypadku świadczenia usług poza punktem stacjonarnym. Dostępne są także podnóżki do pedicure'u, które montuje się na fotelu. Oferowane przyrządy odznaczają się trwałością, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości pianki poliuretanowej, której gładka powierzchnia pomaga także w utrzymaniu higieny, co jest niezwykle ważne podczas wykonywania zabiegów leczniczych i kosmetycznych. Szybka dezynfekcja przyrządu między kolejnymi pacjentami pozwala zaoszczędzić czas. Profilowana powierzchnia, którą odznacza się podnóżek do pedicure'u, umożliwia stabilne i wygodne utrzymanie nogi, a regulacja kąta nachylenia i wysokości sprzyja dopasowaniu optymalnych parametrów sprzętu. Dzięki czemu zabieg jest wygodny zarówno dla osoby, która go wykonuje, jak i dla pacjenta.

Pomożemy w kompleksowym wyposażeniu salonu beatuy i gabinetu podologicznego. Mamy atrakcyjne promocje dla naszych stałych Klientów, a także regularne akcje zniżkowe dla nowych kupujących. Zapraszamy do dokonywania zakupów!