Hurtownia kosmetyki profesjonalnej AURA oferuje nie tylko najlepsze preparaty i akcesoria niezbędne do wykonywania fachowych zabiegów na twarz, ręce, stopy i całe ciało, efektownych zdobień (manicure, pedicure), stylistyki rzęs czy profesjonalnego masażu, ale także szereg branżowych szkoleń. Polecamy zajęcia w formie szkoleń, warsztatów oraz pokazów, prowadzone przez najlepszych fachowców w swojej dziedzinie, którzy z ogromnym zaangażowaniem oraz pasją dzielą się z kursantami profesjonalną wiedzą i bogatym zawodowym doświadczeniem.

Szkolenia z AURAKosmetyki.pl

Prowadzimy szkolenia skierowane w stronę właścicieli i pracowników gabinetów kosmetycznych, salonów SPA, gabinetów masażu. Świetnie sprawdzą się także dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z branżą beauty, chciałyby poznać jej tajniki i przebranżowić się lub po prostu poszerzyć swoje kompetencje. Nasze szkolenia i warsztaty pozwalają poznać nowinki kosmetyczne i kosmetologiczne, najnowsze metody stosowane w branży, wprowadzane na rynek techniki oraz zabiegi. Uczą pracy z profesjonalnym sprzętem i najlepszymi preparatami. Większość szkoleń umożliwia zdobycie cennego certyfikatu potwierdzającego nowe umiejętności. Dostępne są szkolenia 1-dniowe i 2-dniowe.

Prowadzimy m.in. szkolenia z zakresu manicure i pedicure (np. manicure hybrydowy), stylistyki rzęs (np. henna i architektura brwi, przedłużanie rzęs 2D-3D, laminacja rzęs i brwi, przedłużanie rzęs 1:1), depilacji (m.in. depilacja pastą cukrową, woskiem), mezoterapii igłowej oraz wielu innych zabiegów kosmetologicznych i kosmetycznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem najbliższych szkoleń i do rezerwacji miejsca dla siebie w jednym z dostępnych terminów!