Marki

Oferujemy szeroką gamę produktów przeznaczonych do wykonywania zabiegów stylizacji w salonach urody. Polecamy kosmetyki i akcesoria do rzęs i brwi, w tym najlepszej jakości kleje kosmetyczne. Przed zakupem odpowiedniego preparatu zachęcamy do zapoznania się z jego opisem, dostępnym pod zdjęciem.

Profesjonalne kleje kosmetyczne

Przy wyporze optymalnego środka należy wziąć pod uwagę kilka kryteriów. Kleje kosmetyczne do brwi i rzęs mają różne właściwości i niezbędne jest dopasowanie ich do:

  • konkretnej techniki przedłużania bądź zagęszczania,
  • doświadczenia kosmetologa,
  • warunków panujących w pomieszczeniu,
  • indywidualnych preferencji klienta.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-15 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Najlepszymi klejami kosmetycznymi do brwi i rzęs dla osób początkujących są te o dłuższym czasie schnięcia, np. BEAUTY LASHES nr 102. Pozwalają one na dokonanie korekty w przypadku niewłaściwej aplikacji kępki, zanim preparat stwardnieje. Są odpowiednie do wszystkich technik stylizacji. Doświadczonym kosmetologom, których tempo pracy jest szybkie, polecamy natomiast tzw. dotykowy, szybkoschnący klej kosmetyczny do brwi i rzęs, jakim jest BEAUTY LASHES nr 103. Idealnie sprawdza się w metodzie objętościowej. Wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo również specyfiki przeznaczone do obsługi Klientek o wrażliwych oczach. Oferujemy do tego celu medyczną linię BioLash. Są to produkty wskazane dla osób reagujących alergicznie lub noszących soczewki kontaktowe. Mają właściwości bakteriostatyczne, są bezzapachowe, a ich w ich składzie nie ma drażniących substancji.

Kleje do rzęs i brwi – kilka praktycznych wskazówek właściwego użytkowania

Poprawne stosowanie preparatu gwarantuje jego skuteczność oraz to, że nie zmieni swoich właściwości. Przed jego użyciem, należy wstrząsnąć energicznie butelką. Dobrym pomysłem jest zapisanie daty otwarcia na opakowaniu. Aby produkt jak najdłużej zachował odpowiednie parametry, powinno się pamiętać o każdorazowym, dokładnym zamykaniu pojemnika i przechowywaniu go w specjalnym woreczku termicznym, z dala od okien czy źródeł ciepła.

Polecamy! Dla stałych Klientów przygotowujemy atrakcyjne promocje i prezenty! Zapraszamy na szkolenia i pokazy.