Marki

Zapraszamy do zakupu praktycznych, solidnych fartuchów – niezbędnych w codziennej pracy kosmetyczki lub makijażystki. Te wygodne elementy garderoby ułatwiają pracę przy wykonywaniu usług kosmetycznych. Wszystko dzięki kieszeniom, w których da się przechować m.in. pędzle do makijażu. Pozwala to zawsze mieć pod ręką najpotrzebniejsze akcesoria. Proponowane fartuchy kosmetyczne są łatwe do utrzymania, jeśli chodzi o ich czystość i higienę. Model z mieszanki bawełny i poliestru można prać aż w 60 °C. Jest on dostępny w trzech wersjach rozmiarowych: S, M i L. Wyposażono go w pasek z możliwością regulacji.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Hurtownia akcesoriów i kosmetyków – zaopatrzenie dla salonów

W ofercie nie zabrakło odzieży ochronnej, wykonanej z włókniny. Do Państwa dyspozycji jest ponadto klasyczny, biały fartuch damski z kieszeniami, zapinany na zatrzaski. Każdy z tych produktów to coś, co z pewnością będzie potrzebne w salonie kosmetycznym czy studio wizażu. To nie tylko kwestia wizerunku firmy, ale i przepisów BHP. Warto zwrócić uwagę na korzystne ceny proponowanych tutaj modeli. Zakup kilku sztuk dla pracownic salonu nie będzie problematyczny. Dobrze jest zaopatrzyć się również w dodatkowe, zapasowe egzemplarze.

Fartuch dla kosmetyczki? Zapraszamy do Aura!

Dziś, by zamówić niezbędne rzeczy do pracy w salonie, nie trzeba jechać osobiście do hurtowni. Wszystko da się zakupić online na naszej stronie aura.pl. Wysyłka towaru jest bardzo szybka. Gdy jest on na stanie, zamówione produkty zostają przesłane zaraz po opłaceniu. Dzięki temu w krótkim czasie są na miejscu, u klienta. Dla osób, robiących u nas często zakupy, przygotowaliśmy specjalne promocje. Warto więc regularnie zaopatrywać się tu w potrzebne kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, fartuchy kosmetyczne i urządzenia do wykonywania zabiegów i stylizacji. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów! Hurtownia Aura ma wszystko, czego potrzeba do profesjonalnego świadczenia usług kosmetycznych. Chętnie i niezwłocznie zrealizujemy Państwa zamówienie!