Marki

Podczas realizowania usług u kosmetyczki, makijażystki, specjalistki od zagęszczania i przedłużania rzęs lub zdobienia paznokci konieczne jest korzystanie z artykułów jednorazowych. Zapewniają one bezpieczeństwo wszystkim zainteresowanym i pomagają utrzymać najwyższy poziom higieny na stanowisku pracy. To dziś niezbędny element wyposażenia każdego gabinetu lub salonu urody. Hurtownia kosmetyczna to dobre miejsce, aby zaopatrzyć się w najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Do realizacji zabiegów pielęgnacyjnych niezbędne mogą okazać się między innymi: akcesoria frotte, ręczniki, chusty zabiegowe, odzież, bielizna, obuwie, rękawiczki, maseczki i przyłbice.

Korzystając z atrakcyjnych promocji dla stałych klientów lub ofert skrojonych wprost dla nowych kupujących z pewnością każdy znajdzie interesującą propozycję dla siebie. Oferowane wyposażenie pochodzi wyłącznie od sprawdzonych producentów i dostawców. Wygodna płatność i szybka wysyłka zamówionych produktów to kolejne plusy zakupów w hurtowni.

Jest 283 produktów.

Pokazano 1-15 z 283 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria do salonów kosmetycznych

Praca w salonie gdzie poddawać się można zabiegom oczyszczania i pielęgnacji cery, masażom, nakładany jest makijaż permanentny, proponowany jest manicure i pedicure wiąże się z dużą odpowiedzialnością za stan zdrowia obsługiwanych klientów. Ponieważ w grę wchodzi kontakt ze skórą, delikatnymi okolicami oczu, ust i innych wrażliwych miejsc, ogromnie ważna jest sterylność i ochrona przed niebezpiecznymi wirusami i bakteriami. Należy zabezpieczyć wszystkie osoby zaangażowane w zabieg oraz otoczenie, w którym jest on wykonywany. Dbamy o to, stosując artykuły i akcesoria jednorazowe. Na przykład, dziś nie wyobrażamy sobie usług kosmetycznych i pielęgnacyjnych realizowanych bez rękawiczek jednorazowych. W hurtowni mogą Państwo wybrać różnego koloru: lateksowe lub dla osób cierpiących na alergie: nitrylowe i winylowe. Akcesoria kosmetyczne, które znajdą zastosowanie w salonach i gabinetach to również waciki, płatki i kompresy, czepki i opaski oraz folie do zabiegów na ciało.