Marki

To najnowszej generacji urządzenia do pielęgnacji paznokci. Sprzedawane przyrządy są artykułami renomowanych producentów. Dzięki nim można trwale utwardzić żele i hybrydowe lakiery. Lampki UV/LED mają wyprofilowane kształty, co zapewnia wygodne korzystanie z nich i bezpieczne przenoszenie. Szybki czas i komfort pracy, energooszczędność, innowacyjna technologia – to kolejne zalety proponowanych produktów. Zachęcamy do zapoznania się ze zróżnicowanymi sprzętami.

Lampki do stylizacji paznokci – postaw na nowoczesną technologię UV/LED

Prezentowane urządzenia są zróżnicowane pod względem:

  • mocy lampki UV,
  • liczby diod LED,
  • rozmiaru,
  • kolorystyki,
  • zakresu timera.

Zarówno obudowa, jak i elementy wewnętrzne są wykonane z wysokogatunkowych, odpowiednich dla dłoni materiałów. Urządzenia charakteryzują się krótkim czasem utwardzania, co przyspiesza proces zdobienia paznokci. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii Dual LED można szybko uzyskać pożądany efekt.

Lampki UV są idealne do lakierów hybrydowych i żeli budujących. Diody rozłożone są równomiernie w całym wnętrzu urządzeń, co powoduje, że światło dociera do wszystkich części stylizowanych paznokci. To dodatkowo przyspiesza wykonywanie zdobień.

Lampki UV/LED od sprawdzonego dostawcy urządzeń do pielęgnacji paznokci

Solidna konstrukcja gwarantuje długotrwałe bezawaryjne użytkowanie, a uniwersalny styl oferowanych modeli sprawia, że będą one pasowały do wielu wystrojów wnętrz. Wygląd zakładu kosmetycznego ma duży wpływ na to, jak salon oceniają klientki, dlatego dobór estetycznych urządzeń ma tak duże znaczenie. W naszej internetowej hurtowni oferujemy wiele modeli markowych lampek UV/LED. To wysokiej klasy urządzenia przeznaczone zarówno do zastosowania profesjonalnego, przez podmioty działające w branży beauty, jak i do użytku domowego przez prywatnych odbiorców.

Atrakcyjne promocje cenowe dla stałych i nowych klientów, wygodne metody płatności, dogodne warunki dostawy i szybkie wysyłki – to najważniejsze atuty sklepu Aura. Zapraszamy do wygodnego składania zamówień online.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-15 z 28 pozycji

Aktywne filtry