Marki

Zadbaliśmy o to, żeby w naszym asortymencie znalazł się szeroki wybór towarów przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji dłoni i stóp. W hurtowni dostępne mamy:

  • kosmetyki: lakiery, zmywacze, odżywki,
  • akcesoria i narzędzia: pilniki, cążki, gilotynki,
  • sprzęt elektroniczny: lampy UV i ledowe, frezarki, masażery,
  • zdobienia: cyrkonie, naklejki, brokat i wiele innych.

Oferujemy również najlepszej jakości formy do przedłużania paznokci, zwane inaczej szablonami, odpowiednie do stylizacji metodami żelową, akrylową i hybrydową.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Wygodne szablony do przedłużania paznokci

Zajmujemy się sprzedażą produktów wyłącznie sprawdzonych producentów. Zapewniają komfort podczas wykonywania zabiegu zarówno kosmetologowi, jak i jego Klientce. Każda proponowana przez nas forma, szablon do przedłużania paznokci świetnie dopasowuje się do kształtu płytki i bardzo dobrze do niej przylega.

Szablony mają nadruki, zazwyczaj w formie linii i kratek, które służą do wyznaczania odpowiednich, proporcjonalnych długości. Ułatwiają perfekcyjne uzyskanie kształtów: pipe, edge, kwadrat, migdał, owal, stiletto. Odpowiednie formy do przedłużania paznokci pozwalają na wykonanie usługi sprawnie, szybko i dokładnie.

Na czym polega przedłużanie paznokci z użyciem formy?

Po zdezynfekowaniu dłoni dokładnie przygotowujemy płytkę – oczyszczamy ją i matujemy. Następnie starannie mocujemy formę do przedłużania paznokci. Odpowiednio przyklejona będzie dobrze trzymała się przez cały czas trwania zabiegu. W zależności od metody i linii kosmetyków, stosowanych w salonie, nakładamy stosowne preparaty bazowe, zgodnie z sugestią producenta. Zwiększy to przyczepność żelu bądź akrylu i wpłynie na trwałość paznokci. Szablony do przedłużania mają wyrysowane skale, które pozwalają na perfekcyjne opracowanie kształtu. Budujemy paznokieć, utwardzając każdą kolejną nałożoną warstwę w lampie UV lub LED. Po dokładnym opiłowaniu malujemy lub zdobimy płytkę według uznania Klientki.

Zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni. Wyróżnia nas atrakcyjność cenowa, dogodne warunki dostawy i płatności.