Marki

Ważnym aspektem zadbanego wyglądu są odpowiednio wypielęgnowane dłonie. Dlatego zabiegi manicure cieszą się wciąż coraz szerszym zainteresowaniem, a gabinety kosmetyczne poszukują najlepszej jakości sprzętu, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Bez wątpienia niezbędnym produktem do stylizacji paznokci są frezarki, których duży wybór mamy w swojej ofercie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym rozbudowanym asortymentem!

Jakie zastosowanie ma frezarka?

To urządzenie, które umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zabiegów w obrębie paznokci, zarówno u rąk, jak i u stóp. Służy do usuwania zrogowaciałego naskórka wokół płytki oraz jej modelowania i skracania. Typ i rodzaj frezarki warto dostosować do specyfiki usług, które mają być za jej pomocą realizowane. Najczęściej znajduje ona zastosowanie w gabinetach kosmetycznych, w których wykonuje się stylizacje paznokci. Przed ozdobieniem płytki konieczne jest bowiem odpowiednie przygotowanie. Dzięki frezarce nadaje się jej właściwą długość oraz fakturę do przeprowadzenia kolejnych zabiegów w zakresie manicure czy pedicure. To urządzenie jest też niezbędnym wyposażeniem salonów odnowy biologicznej oraz znajduje zastosowanie w branży fryzjerskiej, gdzie używa się go do usuwania zrogowaciałego naskórka skóry głowy czy przycinania i modelowania pasm włosów.

Jak dokonać odpowiedniego wyboru frezarki?

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem tego urządzenia, warto rozważyć kilka czynników. Przede wszystkim należy sprecyzować zadania, do których chce się go używać. Czy głównym przeznaczeniem frezarki będzie zdejmowanie hybryd, żelu i akrylu? Czy może usuwanie skórek i wyrównywanie płytki paznokcia?

Istotne są także parametry techniczne, takie jak prędkość obrotowa, moc oraz specyfika frezów. Nie bez znaczenia jest też design frezarki, który powinien dobrze komponować się z estetyką pozostałych sprzętów i elementów wyposażenia gabinetu.

Zapewniamy atrakcyjne promocje na nasze urządzenia oraz gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę.

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-15 z 49 pozycji

Aktywne filtry