Lista produktów marki Gelish

Jak wykonać piękne, przyciągające wzrok stylizacje paznokci? Do tego celu najlepiej jest wykorzystać odpowiednio dobrane lakiery hybrydowe. Asortyment naszej hurtowni AURA systematycznie wzbogacamy o najwyższej klasy produkty znanej marki Gelish. Znajdą tutaj Państwo m.in. funkcjonalne, szybkoschnące bazy oraz topy do hybryd w bardzo niskich cenach. Z myślą zarówno o stałych, jak i nowych klientach systematycznie przygotowujemy rozmaite akcje promocyjne. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców prowadzących własne drogerie i salony kosmetyczne. Serdecznie zachęcamy do zakupu dostępnych u nas preparatów!

Jest 137 produktów.

Pokazano 1-15 z 137 pozycji

Lakiery hybrydowe Gelish – różne walory

W firmie AURA doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb i wymagań konsumentów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im bogaty wybór lakierów hybrydowych Gelish oraz odpowiednio dopasowanych do nich baz i topów. Dostępne u nas produkty sprzedawane są w poręcznych, wygodnych w użytku buteleczkach z pędzelkiem oraz szczelnym zamknięciem zapobiegającym zmianie konsystencji i właściwości preparatu. Artykuły, które oferujemy, wyróżniają się łatwością aplikacji oraz doskonałą przyczepnością. Do utwardzania naniesionych na płytki paznokci warstw barwnika najczęściej wykorzystuje się lampy emitujące światło LED.

W naszej hurtowni zaopatrzą się Państwo w specyfiki Gelish w różnych kolorach i odcieniach. Lakiery hybrydowe tej marki używane wraz z produktami uzupełniającymi, takimi jak właściwie dobrana baza i top, zapewniają paznokciom atrakcyjny wygląd przez długi czas. To idealne rozwiązanie zarówno dla pań wybierających się na rozmaite imprezy (np. wesela, studniówki albo eventy branżowe), jak i kobiet, które chcą na co dzień olśniewać swym lookiem otoczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że dostępne w hurtowni AURA lakiery hybrydowe, bazy i topy spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.