Marki

Jednym z najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów w gabinetach kosmetycznych jest depilacja. Stosowne akcesoria do jej wykonywania znajdą Państwo w naszej hurtowni. Do usuwania nadmiernego owłosienia np. na nogach, pod pachami, w okolicach bikini czy na rękach często wykorzystuje się gorący wosk, który daje długotrwały efekt i jest stosunkowo tanim preparatem. Do przeprowadzenia tego zabiegu niezbędny jest także podgrzewacz oraz paski do depilacji. Oprócz tego przydadzą się inne specjalne akcesoria – pędzle i drewniane szpatułki kosmetyczne do higienicznego i sprawnego wydobycia preparatu ze słoiczka oraz nałożenia go na dany obszar ciała.

Wykorzystuje się je również do zastosowania innych produktów. Ułatwiają ich precyzyjną aplikację, zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach na twarzy, takich jak np. skrzydełka nosa czy okolice oczu. Specjalista korzystający ze drewnianej szpatułki kosmetycznej może dozować preparat, bez obawy, że się będzie niepotrzebnie marnować.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-15 z 30 pozycji

Aktywne filtry

Depilacja przy użyciu różnych akcesoriów

Poza ekologicznymi drewnianymi szpatułkami kosmetycznymi w ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo inne przydatne akcesoria do depilacji. Do nich zaliczyć można np. wygodne aplikatory do nakładania wosku. W zależności od tego, czy włoski mają być usuwane na ciele czy na twarzy, proponujemy różne modele. Przy bardziej intensywnym zabiegu sprawdzą się także wykonane z odpornego plastiku nakładki na aplikatory typu roll-on, również oferowane przez naszą hurtownię.

Zarówno drewniane szpatułki kosmetyczne, jak i inne produkty dostępne w tej kategorii gwarantują pełne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Polecamy również kosmetyki nawilżające, regenerujące oraz łagodzące podrażnienia na skórze wywołane zabiegiem likwidacji nadmiernego owłosienia.

Jeśli chcą Państwo zaopatrzyć się w zestaw akcesoriów do depilacji, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej hurtowni! Chętnie służymy też fachową poradą przy wyborze konkretnego produktu! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.