Lista produktów marki Doman

W asortymencie naszej hurtowni znajdą Państwo wiele interesujących preparatów oraz akcesoriów od wyselekcjonowanych producentów. W tej sekcji prezentujemy ofertę marki Doman, której rękawiczki lateksowe i nitrylowe polecamy do salonów urody, gabinetów masażu, a także na użytek domowy. Firma ta specjalizuje się w wyrobach kosmetycznych najwyższej jakości, które są wygodne dla użytkowników i bezpieczne dla osób korzystających z zabiegu. Zapewniamy duży wybór modeli we wszystkich popularnych rozmiarach oraz konkurencyjne ceny – zapraszamy do zakupu!

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Doman – rękawiczki lateksowe i nitrylowe

W trakcie wykonywania zabiegu kosmetycznego czy tatuażu trzeba zabezpieczyć dłonie, aby zapewnić klientowi odpowiednie warunki higieniczne. Do tego celu warto wykorzystać rękawiczki lateksowe w wersji bezpudrowej, za których produkcję odpowiada marka Doman. Alternatywnym wyborem do salonu lub domu są modele nitrylowe, które polecane są szczególnie dla alergików. Niezależnie od wybranego wariantu mają Państwo gwarancję najwyższej jakości wyrobów, które można zamówić online w naszej hurtowni, z szybką dostawą na dowolny adres w kraju. 

Specjalizujemy się w sprzedaży kosmetyków oraz akcesoriów pomocniczych dla klientów biznesowych, oraz indywidualnych. Każdy produkt przed trafieniem do katalogu Aury jest poddawany dokładnej selekcji. Oferowane w hurtowni rękawiczki marki Doman:

  • pasują na lewą i prawą rękę,
  • występują w wersji dla alergików,
  • zostały wykonane z najlepszych materiałów syntetycznych,
  • sprzedawane są w dużych opakowaniach zbiorczych.

Modele lateksowe i nitrylowe, które mamy w ofercie, są cienkie i jednocześnie bardzo wytrzymałe, ponieważ zaprojektowano je z myślą o użytku diagnostycznym. Rękawiczki Doman optymalnie chronią klientów i wykonawców zabiegu przed wymianą drobnoustrojów, dlatego można je z powodzeniem wykorzystać także w placówkach medycznych.