Marki

Wiemy, jak ważne jest posiadanie profesjonalnego sprzętu w każdym renomowanym salonie kosmetycznym. Dlatego też nasza hurtownia oferuje wysokiej klasy pędzelki do tworzenia precyzyjnych zdobień paznokci. Właściwie dobrane, są korzystną inwestycją, podnoszącą wartość wykonanej stylizacji. Niezależnie od tego, czy efektem mają być delikatne detale czy idealnie podkreślony kolor, zestaw odpowiednich akcesoriów pozwala wykonać nawet najbardziej wyszukany manicure.

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-15 z 43 pozycji

Aktywne filtry

Jakie są rodzaje pędzelków do paznokci?

Nasza hurtownia internetowa proponuje akcesoria odporne na działanie silnych środków chemicznych. Wielokrotnie użytkowane, zachowują swój wygląd i właściwości na długo. Wyróżnia się kilka podstawowych typów pędzelków do paznokci, różniących się kształtem, rozmiarem i przeznaczeniem:

  • okrągłe – wszechstronne i powszechne, przydatne w tworzeniu różnych wzorów oraz trójwymiarowych dekoracji;
  • precyzyjne – do pasków, linii, obrysów;
  • płaskie – pomocne w wykonywaniu długich, płynnych pociągnięć, mieszaniu kolorów i cieniowaniu; są wykorzystywane też w technice żelowej;
  • kątowe – dzięki charakterystycznemu ułożeniu włosia pozwalają kilkukrotnie nałożyć dwa kolory na malowane paznokcie;
  • wachlarzowe – do cieniowania, formowania zawijasów, przydatne w posypywaniu brokatem i kreowaniu wyjątkowych efektów; używane również do usuwania nadmiaru proszku lub brokatu;
  • pędzle do detali – niezwykle precyzyjne;
  • do kropkowania – wyposażone w niewielką końcówkę, która pomaga w nanoszeniu wielu punktów.

Dokonując wyboru odpowiednich akcesoriów dostępnych w hurtowni, warto zwrócić uwagę na jakość naturalnego lub syntetycznego włosia. Powinno być elastyczne i się nie odkształcać.

Korzystaj z najlepszych pędzli do paznokci z autakosmetyki.pl!

Nasza hurtownia kosmetyczna proponuje specjalistyczne pędzle do paznokci w konkurencyjnych cenach. Intuicyjny, przejrzysty panel do składania zamówień pozwoli Państwu sprawnie odnaleźć wszystkie potrzebne produkty. Przygotowaliśmy atrakcyjny system promocyjny dla stałych i nowych klientów. Serdecznie zapraszamy do zakupów!