Marki

Numer katologowy PC016S
Producent Pedicare
Dostępność

Pedicare - FREZ R2 RÓŻYCZKA Z WĘGLIKA WOLFRAMU 1,6MM

Frez różyczka R2 o średnicy części roboczej 1,6 mm wykonany z węglika wolframu to profesjonalne narzędzie dedykowane oczyszczaniu miejsc zajętych grzybicą oraz usuwaniu odcisków, modzeli i nagniotków. Pozwala na dokładne i bezpieczne usunięcie krwiaka w wale paznokciowym oraz pod powierzchnią paznokcia. Ten wysokiej jakości frez charakteryzuje się precyzją i trwałością. 

Cena:
30,00 
Brutto
Ilość

Frez R2 w kształcie różyczki, wykonany z wysokiej jakości węglika wolframu - nieorganicznego związku chemicznego, zawierającego wolfram i węgiel, podobnego do węglika tytanu. Z powodu dużej twardości używa się go m.in. w narzędziach, jako tańszą i bardziej odporną na działanie temperatury alternatywę diamentu. Jest również używany ze względu na odporność na zarysowania. Frez R2 zapewnia doskonałą jakość, optymalną obróbkę, szybką i bezpieczną pracę. Przydatny podczas likwidacji odcisków, modzeli i nagniotków. Może być stosowany do usuwania miejsc zajętych grzybicą na paznokciach. Przeznaczony także do odbarczania krwiaków podpaznokciowych.

Frez z węglika wolframu Pedicare może być mocowany do frezarek pracujących techniką na sucho i na mokro, zamykanych na kluczyk, z twist lockiem oraz samozaciskowych. W celu uzyskania maksymalnej wydajności i bezpieczeństwa, frez mocujemy możliwie najdalej do środka frezarki.

  • Średnica części roboczej: 1,6 mm.
  • Średnica metalowego trzpienia mocującego: 2,35 mm (standard na rynku UE).
  • Sugerowana prędkość pracy: do 50 000 obr/min.
  • Frez idealnie nadaje się do wszystkich zatwierdzonych metod dezynfekcji i sterylizacji.
PC016S