Marki

Norel
Numer katologowy pb116
Producent Norel
Dostępność

Norel - Krem modelujący do masażu ciała - 500ml

Profesjonalny krem do masażu ciała w terapii wyszczuplającej i remodelującej, z równoczesną profilaktyką i ochroną naczyń krwio-nośnych, narażonych na „pękanie” podczas intensywnych masaży wyszczuplających. 

Cena:
89,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Norel - Krem modelujący do masażu ciała 500ml
 

Profesjonalny krem do masażu ciała w terapii wyszczuplającej i remodelującej, z równoczesną profilaktyką i ochroną naczyń krwio-nośnych, narażonych na „pękanie” podczas intensywnych masaży wyszczuplających. Polecany przy nadmiarze tkanki tłuszczowej, cellulicie oraz wiotkiej skórze. Krem ma lekką konsystencję z dos-konałym poślizgiem oraz orzeźwiający zapach, zapewniające komfort i przyjemność stosowania.

Unikalny skład produktu oparto na MyricelineTM, SepiliftTM DPHP, kompleksie wyszczuplającym (ekstrakty z alg, bluszczu, boże drzewko, ruszczyk, nostrzyk, L-kar-nityna) oraz wyciągach z kasztanowca, arniki i hamamelisu.   Krem wspomaga modelowanie sylwetki i redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zapobiega ponownemu odkładaniu się tłuszczu. Poprawia jędrność i sprężystość skóry, zmniejsza objawy uporczywego cellulitu. Seria masaży z użyciem kremu wygładza nierówności skóry, czyni ją jedwabiście miękką i elastyczną. Uwaga: zmiana zabarwienia kremu związana z dużą zawartością substancji aktywnych jest procesem naturalnym i nie wpływa na skuteczność działania produktu.

Stosowanie: do masażu ciała – próżniowego, manualnego oraz  z wykorzystaniem bańki chińskiej. Krem nie wymaga zmywania.

pb116