Marki

Norel
Numer katologowy pk208
Producent Norel
Dostępność

Norel - Hyaluron Plus - Hialuronowy krem aktywnie nawilżający - 150ml

Aktywnie nawilżający krem o aksamitnej konsystencji dla skóry suchej i normalnej, z równoczesnymi objawami odwodnienia – szorstkością i łuszczeniem.

Cena:
65,02 
Brutto
Ilość

Norel -HYALURON PLUS- Hialuronowy krem aktywnie nawilżający 150ml


HYALURON PLUS
kosmetyki do zabiegu intensywnie nawilżającego


Aktywnie nawilżający krem o aksamitnej konsystencji dla skóry suchej i normalnej, z równoczesnymi objawami odwodnienia – szorstkością i łuszczeniem. Krem tworzy na skórze delikatny, jedwabisty film ochronny niwelujący suchość i napięcie naskórka oraz zapew-niający długotrwałe uczucie komfortu. Intensywnie i długotrwale nawilża uzupełniając niedobory wody   w skórze przez wiele godzin. Wygładza powierzchnio-we zmarszczki powstałe z przesuszenia i odwodnienia. Nadaje cerze aksamitną gładkość, miękkość oraz właściwe napięcie i elastyczność. Receptura kremu zawiera: kompleks nawilżający Hydroviton®PLUS (hialuronian sodu, składniki NMF – mocznik, sodium PCA, mleczan sodu oraz sacharydy), ceramidy roślinne, olej z oliwek, alantoinę, pantenol, witaminę E.

Stosowanie:  na  zakończenie  zabiegu.

 

HYALURON PLUS – Zabieg intensywnie nawilżający 

Rewolucyjny, głęboko nawilżający zabieg oparty na synergicznie działającym kompleksie substancji czynnych – kwasie hialuronowym, składnikach NMF-u, sacharydach i ceramidach. Inteligentnie nawilża nasycając skórę substancjami silnie higroskopijnymi, które zatrzymują i wiążą wodę w naskórku oraz odtwarza i uzupełnia naturalne lipidy międzykomórkowe. Hyaluron Plus to prawdziwe SOS dla odwodnionej, suchej cery, a wyjątkowe, aksamitne konsystencje i świeży zapach zapewniają niezwykle przyjemną aplikację.

 

W skład linii Hyaluron Plus wchodzą:

Hialuronowe mleczko nawilżające

Hialuronowy tonik nawilżający

Hialuronowa maska nawilżająca

Hialuronowy krem aktywnie nawilżający

Hialuronowy krem nawilżająco - normalizujący

pk208