Marki

Farmona
Numer katologowy FER000228
Producent Farmona
Dostępność

Farmona - DERMAACNE + Aktywny koncentrator normalizujący - 5x5ml

Wyjątkowe, synergiczne połączenie składników aktywnych regulujących pracę gruczołów łojowych. Redukuje wydzielanie sebum, zwęża pory i zapobiega błyszczeniu się skóry.

Cena:
30,00 
Brutto
Ilość

Farmona - DERMAACNE + Aktywny koncentrator normalizujący - 5x5ml


Wyjątkowe, synergiczne połączenie składników aktywnych regulujących pracę gruczołów łojowych. Redukuje wydzielanie sebum, zwęża pory i zapobiega błyszczeniu się skóry. Dodatkowo oczyszcza skórę, działa przeciwbakteryjnie i łagodzi podrażnienia. Pomaga redukować niedoskonałości skóry i wspomaga gojenia stanów zapalnych. Sprawia, że skóra staje się wyraźnie gładsza, matowa, o jednolitym kolorycie. Przeznaczony do cery tłustej, mieszanej, z rozszerzonymi porami, skłonnej do zaskórników.

Składniki aktywne: azeloglicyna, cynk PCA, ekstrakt z borowiny, ekstrakt z kory wierzby, woda oczarowa.

Przeznaczenie: cera tłusta, mieszana, zanieczyszczona, z tendencją do błyszczenia, polecana po zabiegu oczyszczania skóry.

Efekty: zwężenie porów, zmniejszenie wydzielanie sebum, redukcja niedoskonałości, złagodzenie podrażnień, skóra czysta, gładka, o jednolitym kolorycie

Sposób użycia: zawartość ampułki rozprowadzić równomiernie na twarzy i szyi, przejść do kolejnych etapów zabiegu. Preparat można wprowadzić za pomocą ultradźwięków. Aby zachować odpowiedni poślizg nałożyć na skórę żel do ultradźwięków

Opis serii: Linia preparatów DERMAACNE+ została opracowana z myślą o cerze tłustej, mieszanej, trądzikowej, ze skłonnością do powstawania zaskórników i nadmiernego błyszczenia oraz z rozszerzonymi porami. Stanowi bogate źródło substancji aktywnych uczestniczących w procesie regulacji pracy gruczołów łojowych. Skutecznie rozwiązuje wszystkie problemy cery problematycznej. Natychmiast poprawia stan u wygląd skóry, sprawia, że staje się ona wyraźnie gładsza, matowa, o jednolitym kolorycie. 

FER000228