Marki

  • Nowy
Numer katologowy Cos000027
Producent
Dostępność

PROFESJONALNA FREZARKA DO MANICURE I PEDICURE METALOWA RĄCZKA 30W 35000 OBROTÓW JMD-102 PRO BIAŁA WHITE

Cena:
249,00 
Brutto
Ilość

Profesjonalna, niezwykle precyzyjna i mocna frezarka z metalową rączką to absolutny hit wśród paznokciomaniaczek! Idealny zarówno do salonu kosmetycznego jak i do użytku domowego. Możliwość wykorzystania do manicure lub pedicure - zawsze wtedy kiedy potrzebna Ci pomoc.

Multifunkcyjne, poręczne urządzenie, dzięki któremu nadasz wymarzony kształt paznokciom, doskonale przygotujesz płytkę paznokcia do kolejnej stylizacji, idealnie usuniesz skórki do manicure kombinowanego a pedicure stanie się bajecznie prosty i szybki. Frezarka dzięki swojej mocy nie zacina się i nie traci obrotów nawet w trudnych warunkach. Frezarka dostępna w trzech wyjątkowych kolorach - białym, różowym i fioletowym.

  • Stylowy kształt - Unikalny, prosty a zarazem geometryczny modny design!
  • Oryginalny wzór - Koncentryczne okręgi nadają frezarce dynamiczny wygląd!

Wraz z frezarką otrzymasz także GRATIS KOMPLET FREZÓW (zgodny ze zdjęciem) - SOLIDNE, UNIWERSALNE I TRWAŁE FREZY DLA TWOJEJ WYGODY!

Płynna i pełna regulacja w zakresie od 0 do 35000 obr./min - odbywa się z poziomu bazy i zapewnia pełen komfort pracy. Głowica typu TWIST-LOCK umożliwia wymianę frezów jednym ruchem, bez konieczności stosowania niewygodnych kluczyków czy trzpieni zatem idealnie nadaje się dla filigranowych kobiet, ponieważ nie ma potrzeby użycia siły!

Dane techniczne:

moc: 30W

zasilanie: 100-240V / 50-60Hz, dc12w

płynna regulacja obrotów od 0 do 35000 rpm

obroty: prawe/lewe

ergonomiczna budowa

włącznik i regulacja obrotów w zasilaczu / bazie

średnica frezów 2.35

rączka TWIST-LOCK (WYMIEŃ FREZ JEDNYM RUCHEM!)

Gwarancja 12 miesięcy

Uwaga! Nie włączać frezarki z otwartym uchwytem frezu! W przeciwnym wypadku silnik zostanie uszkodzony!

Cos000027