Marki

natinuel
Numer katologowy C010
Producent Natinuel
Dostępność

Natinuel - Interactive Body - fluid o kompletnym dzialaniu interaktywnym poprawiajacy metabolizm - 60ml

Fluid o kompletnym dzialaniu interaktywnym poprawiajacy metabolizm

Cena:
135,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Natinuel - Interactive Body - fluid o kompletnym dzialaniu interaktywnym poprawiajacy metabolizm - 60ml
 

Produkt przeznaczony do intensywnego oddziaływania na mechanizmy anaboliczne na poziomie tkanki podskórnej.

Innowacyjny produkt podnoszący poziom energii biologicznej na poziomie skórnym i podskórnym. Energia biologiczna stanowi kluczowy element do poprawy funkcjonowania

mechanizmów metabolicznych. Interactive Body zawiera specyficzne substancje aktywne, które oddziałują równocześnie na: aktywność adipocytów, płyny zastoinowe, mikrocyrkulację. Interactive Body jest pierwszym interaktywnym dynamizatorem bio-cząsteczkowym przeznaczonym do intensywnych zabiegów miejscowych na cellulit i jędrność skóry. Aplikacja preparatu może być połączona z różnego rodzaju aparaturą estetyczną i medyczną. Gęsty fluid o konsystencji mleczka, bez parabenów, nieperfumowany.

 

Działanie:

• Intensywny wzrost energii biologicznej.

• Oddziaływanie na aktywność adipocytów (adipogenezę, lipogenezę oraz lipolizę).

• Ułatwia usuwanie odpadów metabolicznych.

• Poprawia mikrocyrkulację.

• Skuteczne działanie antycellulitowe.

 

Skład:

KWAS GLIKOLOWY: AHAs są to aktywatory mechanizmów regulujących metabolizm energii komórkowej na poziomie: PODSKÓRNYM i SKÓRNYM. Stanowią ważne źródło Energii Biologicznej, która jest podstawowym elementem podczas optymalizacji działania procesów metabolicznych.

KOFEINA: Produkt posiada wysokie stężenie kofeiny (4%), efekt kofeiny biologicznie uwarunkowany jest od wzrostu AMP cyklicznego (adenozyna 5’ monofosforanu cyklicznego) oraz złożonego działania na dwóchpoziomach: 1- Wzrost syntezy AMPc – kofeina blokuje inhibitor enzymu cyklazy adenylowej , który przekształca ATP w AMPc;

2- Spowolnienie degradacji AMPc – kofeina blokuje enzym fosfodiesterazy, który przekształca AMP cykliczne w AMP, czyli ułatwia lipolizę.

KARNITYNA: Produkt posiada wysokie stężenie karnityny (15%) , która jest jedynym przekaźnikiem dzięki któremu kwasy tłuszczowe mogą przenikać przez błonę mitochondrialną i uczestniczyć w beta oksydacji końcowej. W rzeczywistości lipoliza powoduje rozszczepienie trójglicerydów na glicerol i kwasy tłuszczowe. Karnityna wspomaga usuwanie kwasów tłuszczowych, które muszą przedostać się z cytoplazmy do mitochondriów. To pozwala na ich utlenienie poprzez tworzenie ACETILKOENZYMU A i wdrożeniu ich do cyklu KREBSA w celu wytworzenia energii.

GLAUCYNA: Oddziałuje na adipogenezę (redukcja transformacji preadipocytów w adipocyty), zmniejsza ilości nagromadzonego tłuszczu, (blokowanie lipogenezy), zwiększa lipolizę, zmniejsza ilości zatrzymanej wody, poprawia jędrność.

 

Opakowanie:

60 ml

C010