

FRESCO OVAL Odciążenia filcowe z otworem roz. L 216 szt. 2 mm
Cena tylko dla profesjonalistów.
Opis ogólny
FRESCO OVAL 2 mm Odciążenia filcowe z otworem roz. L 216 szt. to specjalistyczne, samoprzylepne podkładki przeznaczone do profesjonalnego i domowego użytku podologicznego. Produkt stworzony został z myślą o skutecznym odciążeniu obszarów zmienionych chorobowo – takich jak modzele, odciski, nagniotki, pęcherze czy zmiany pourazowe. Eliptyczny kształt z otworem w środku pozwala na idealne dopasowanie do naturalnej anatomii stopy i skuteczne ograniczenie nacisku na bolesne miejsce.
Wysokiej jakości filc o grubości 2 mm zapewnia odpowiednią amortyzację, a samoprzylepna warstwa klejąca gwarantuje stabilność produktu przez wiele godzin użytkowania. FRESCO OVAL 2 mm Odciążenia filcowe z otworem roz. L 216 szt. to wyrób medyczny, który łączy funkcjonalność, bezpieczeństwo i komfort w jednym rozwiązaniu.
Specyfikacja produktu
Nazwa produktu: FRESCO OVAL 2 mm Odciążenia filcowe z otworem
Rozmiar: L – owalny
Grubość: 2 mm
Ilość w opakowaniu: 216 sztuk
Materiał: naturalny, miękki filc medyczny
Klej: hipoalergiczny, samoprzylepny
Typ: produkt jednorazowego użytku
Kraj produkcji: Unia Europejska
Funkcjonalność i działanie
FRESCO OVAL 2 mm Odciążenia filcowe z otworem roz. L 216 szt. zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie izolować wrażliwe miejsce na skórze od kontaktu z obuwiem lub inną powierzchnią. Centralnie umieszczony otwór pozwala na całkowite odciążenie miejsca zmienionego chorobowo – bez bezpośredniego nacisku – jednocześnie umożliwiając wentylację i naturalne gojenie.
Dzięki eliptycznemu kształtowi, odciążenia są bardziej uniwersalne niż okrągłe odpowiedniki i mogą być aplikowane w różnych miejscach stopy – m.in. na śródstopiu, pięcie czy palcach. Filc o grubości 2 mm zapewnia odpowiednią amortyzację i miękkość bez pogrubiania wnętrza obuwia.
Zastosowanie
odciążenie zmian skórnych w obrębie śródstopia i palców,
ochrona modzeli, nagniotków, odcisków, pęcherzy,
stosowanie po zabiegach podologicznych,
profilaktyka otarć i zgrubień skórnych,
zmniejszenie ucisku mechanicznego podczas chodzenia.
Cechy wyróżniające
Owalny kształt – lepsze dopasowanie do anatomii stopy
Grubość 2 mm – zapewnia amortyzację przy zachowaniu komfortu
Otwór centralny – chroni i odciąża newralgiczne miejsce
Filc medyczny – miękki, oddychający, bezpieczny
Samoprzylepny klej hipoalergiczny – bez ryzyka podrażnień
Duże opakowanie – 216 sztuk – ekonomiczne rozwiązanie dla gabinetów
Produkt medyczny – zgodny z europejskimi normami
Sposób użycia
Umyj i osusz dokładnie skórę przed aplikacją
Usuń papier zabezpieczający z powierzchni klejącej
Przyklej odciążenie tak, aby zmienione miejsce znalazło się w centralnym otworze
Nie stosuj na otwarte rany
Po użyciu – produkt zutylizuj (jednorazowy)
Przechowywać w suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych i poza zasięgiem dzieci.
Podsumowanie
FRESCO OVAL 2 mm Odciążenia filcowe z otworem roz. L 216 szt. to produkt, który doskonale sprawdzi się w profesjonalnych gabinetach, jak i w domowym wsparciu terapii podologicznej. Eliptyczny kształt, odpowiednia grubość i jakość wykonania sprawiają, że jest to jeden z najbardziej uniwersalnych i komfortowych produktów do punktowego odciążania. Postaw na doświadczenie i skuteczność – wybierz FRESCO.
Cena tylko dla profesjonalistów.
Cena tylko dla profesjonalistów.
Cena tylko dla profesjonalistów.
Cena tylko dla profesjonalistów.
Cena tylko dla profesjonalistów.
Cena tylko dla profesjonalistów.
Cena tylko dla profesjonalistów.