Marki

Afrodita Kozmetika
Numer katologowy a-9267
Producent Afrodita Kozmetika
Dostępność

Afrodita Kozmetika - PURE OXYGEN - Krem energizujący na noc - 50ml

Odżywczo-regenerująca pielęgnacja tlenem; rewitalizuje komórki skóry podczas snu! 

Cena:
95,01 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji 

Ilość

Niech skóra znowu zacznie oddychać!

Lekkość, świeżość i uczucie, że skóra znowu oodycha... Wszystko to i jeszcze więcej z nową generacją tak zwanej "kosmetyki aktywnej" CZYSTY TLEN! Z rewolucyjną technologią Fiflow BB61, wykorzystującą moc czystego tlenu, podstawowego elementu zdrowia każdej skóry.

Dla wszystkich rodzajów cery bez względu na wiek i płeć.

Niech będzie młoda, dojrzała, sucha czy tłusta, każda skóra w najróżniejszych procesach wewnątrz swoich komórek na pierwszym miejscu potrzebuje tlenu. Dlatego produkty PURE OXYGEN są odpowiednie dla każdego typu skóry bez względu na wiek i płeć, szczególnie:

nieaktywnej, zmęczonej i opuchniętej skóry,

skóry palacza,

skóry narażonej na zanieczyszczenia środowiska miejskiego'

skóry podlegajacej przedwczesnemu starzeniu się.

 

NIE ZAWIERA PARABENÓW, PARAFINY, SILIKONÓW I BHT.

 

 

Rewitalizujący krem na noc PURE OXYGEN do wszystkich rodzajów skóry

 

Odżywczo-regenerująca pielęgnacja tlenem;  rewitalizuje komórki skóry podczas snu! Dzięki rewolucyjnemu systemowi Fiflow BB61 zwiększa dotlenienie skóry, a w konsekwencji intensyfikuje powstawanie nowych, zdrowych komórek skóry i wzmacnia wszystkie naturalne funkcje istniejących. Efekt: promienna cera, wyglądająca młodziej i bardziej witalnie, co odzwierciedla poprawę ogólnego funkcjonowania skóry na poziomie komórkowym!

  Odpowiedni dla:   wszystkich rodzajów skóry twarzy, szyi i dekoltu, w szczególności dla cery nieaktywnej, zmęczonej i obrzękniętej skóry, której brakuje tlenu; skóry palaczy; skóry narażonej na zanieczyszczone środowisko miejskie, skóry podatnej na przedwczesne starzenie się ze względu na czynniki zewnętrzne i/lub przyczyny genetyczne.

 

  Profesjonalne stosowanie:   Krem przeznaczony jest do pielęgnacji końcowej w ramach jakiegokolwiek zabiegu twarzy, szyi i dekoltu, a szczególnie polecany na zakończenie zabiegu PURE OXYGEN. Stosuje się go na skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnie wmasowując. W przypadku skóry suchej czy normalnej przed nałożeniem kremu zastosować Vita Derma Anti-stress serum / Vita Derma fluid multiaktywny anti-age / Gold 24 Ka eliksir do twarzy z czystym złotem (wybór dostosowany do aktualnego stanu skóry).

 

  Pielęgnacja w domu:   Krem codziennie wieczorem zastosuj na dokładnie oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnie wcierając opuszkami palców.

  W razie potrzeby (w przypadku bardzo suchej skóry) również używać go do pielęgnacji na dzień. W przypadku skóry suchej czy normalnej przed nałożeniem kremu zastosować Vita Derma Anti-stress serum / Vita Derma fluid multiaktywny anti-age / Gold 24 Ka eliksir do twarzy z czystym złotem (wybór dostosowany do aktualnego stanu skóry).

 

  Wskazówka:   W celu uzyskania optymalnych rezultatów, do codziennej pielęgnacji używać krem w połączeniu z produktami z linii PURE OXYGEN Orzeźwiającym kremem na dzień, Ampułkami z aktywnym tlenem i Aktywatorem oksygenacji.

 

Pojemność: 50 ml

a-9267