Marki

Afrodita Kozmetika
Numer katologowy a-9266
Producent Afrodita Kozmetika
Dostępność

Afrodita Kozmetika - PURE OXYGEN - Krem energizujący na dzień - 50ml

Odżywczo-regenerująca pielęgnacja tlenem; rewitalizuje komórki skóry podczas snu! 

Cena:
95,01 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji 

Ilość

Niech skóra znowu zacznie oddychać

Lekkość, świeżość i uczucie, że skóra znowu oodycha... Wszystko to i jeszcze więcej z nową generacją tak zwanej "kosmetyki aktywnej" CZYSTY TLEN! Z rewolucyjną technologią Fiflow BB61, wykorzystującą moc czystego tlenu, podstawowego elementu zdrowia każdej skóry.

Dla wszystkich rodzajów cery bez względu na wiek i płeć.

Niech będzie młoda, dojrzała, sucha czy tłusta, każda skóra w najróżniejszych procesach wewnątrz swoich komórek na pierwszym miejscu potrzebuje tlenu. Dlatego produkty PURE OXYGEN są odpowiednie dla każdego typu skóry bez względu na wiek i płeć, szczególnie:

nieaktywnej, zmęczonej i opuchniętej skóry,

skóry palacza,

skóry narażonej na zanieczyszczenia środowiska miejskiego'

skóry podlegajacej przedwczesnemu starzeniu się.

NIE ZAWIERA PARABENÓW, PARAFINY, SILIKONÓW I BHT.

Orzeźwiający krem na dzień PURE OXYGEN do wszystkich rodzajów skór

  - nawilżająco-odświeżająca pielęgnacja tlenem, który poprzez działanie na poziomie komórkowym odnawia skórę od wewnątrz! Biologicznie aktywna technologia Fiflow BB61 zwiększa dopływ tlenu do skóry, a tym samym zwiększa czas detoksykacji i natychmiast przywraca aktywność metaboliczną komórek skóry. W ten sposób wpływa nie tylko na poprawę wyglądu, lecz także funkcji i struktury skóry! Przywraca skórze zdrowy, znacznie bardziej wypoczęty wygląd, działając odmładzająco i przeciwstarzeniowo.

  Odpowiedni dla:   wszystkich rodzajów skóry twarzy, szyi i dekoltu, szczególnie nieaktywnej, zmęczonej i obrzękniętej skóry, której brakuje tlenu; skóry palaczy; skóry narażonej na zanieczyszczone środowisko miejskie, skóry podatnej na przedwczesne starzenie się ze względu na czynniki zewnętrzne i/lub przyczyny genetyczne.

  Profesjonalne stosowanie:   Krem przeznaczony jest do pielęgnacji końcowej w ramach jakiegokolwiek zabiegu twarzy, szyi i dekoltu, a szczególnie polecany na zakończenie zabiegu PURE OXYGEN. Stosuje się go na skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnie wmasowując. W przypadku skóry suchej czy normalnej przed nałożeniem kremu zastosować Vita Derma Anti-stress serum / Vita Derma fluid multiaktywny anti-age / Gold 24 Ka eliksir do twarzy z czystym złotem (wybór dostosowany do aktualnego stanu skóry).

  Pielęgnacja w domu:   krem codziennie rano (w razie potrzeby również w ciągu dnia) zastosuj na dokładnie oczyszczoną i stonizowaną skórę twarzy, szyi i dekoltu delikatnie wcierając opuszkami palców. W razie potrzeby (np. w przypadku skóry tłustej czy mieszanej ze skłonnością do powstawania zanieczyszczeń) również używać do pielęgnacji noc. W przypadku skóry suchej czy normalnej przed nałożeniem kremu zastosować Vita Derma Anti-stress serum / Vita Derma fluid multiaktywny anti-age / Gold 24 Ka eliksir do twarzy z czystym złotem (wybór dostosowany do aktualnego stanu skóry).

  Wskazówka:   W celu uzyskania optymalnych rezultatów, do codziennej pielęgnacji używać krem w połączeniu z produktami z linii PURE OXYGEN Rewitalizującym kremem na noc, Ampułkami z aktywnym tlenem i Aktywatorem oksygenacji.

Pojemność: 50 ml

a-9266