Marki

Afrodita Kozmetika
Numer katologowy A-5157
Producent Afrodita Kozmetika
Dostępność

Afrodita Kozmetika - PURE GOLD - Maska ze złotem - 150ml

Maska jest polecana dla skór szarych, zmęczonych, zwiotczałych oraz z widocznymi oznakami starzenia.

Cena:
200,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

rozświetlenie & odnowa skóry

Maska jest polecana dla skór szarych, zmęczonych, zwiotczałych oraz z widocznymi oznakami starzenia. Kombinacja czystego złota z izoflawonoidami wspomaga regenerację skóry, działa przeciwzmarszczkowo i wzmacniająco. Badania potwierdzają synergiczne działanie tych składników w pobudzaniu naturalnej syntezy kolagenu i elastyny. Mikrocząstki złota zwiększają naczyniotworzenie, dzięki czemu regularne zabiegi pielęgnacyjne w połączeniu z ampułkami GOLD zwiększają fizjologiczne możliwości odżywcze i dotleniające skóry. Maska zawiera unikalne oleje roślinne (m.in. z Limnanthes Alba, strączyńca), które odbudowują lipidowy cement międzykomórkowy i zapobiegają TEWL.

Maska z 24Ka złotem w połączeniu z ampułkami to wyjątkowy i ekskluzywny zabieg o działaniu anti-age oraz rozświetlającym. Produkt nadaje się do masażu lub samodzielnej aplikacji. 

 

Sposób użycia:

Preparat może być użyty do samodzielnej aplikacji lub do masażu. Najlepsze efekty zabiegu uzyskuje się łącząc maskę z ampułkami Gold 24 Ka. Połączenie to wzmacnia skórę, zwiększa jej witalność i elastyczność, a także zmniejsza widoczność zmarszczek i linii mimicznych. 

 

pojemność: 150 ml

A-5157