Marki

Afrodita Kozmetika
Numer katologowy A-673
Producent Afrodita Kozmetika
Dostępność

Afrodita Kozmetika - Ampułki COLLAGEN - 5x1.5ml

Kolagen zastosowany zewnętrznie ułatwia napływ białych krwinek, tworzenie zastępczej sieci naczyniowej i proliferację fibroblastów. 

Cena:
49,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

VITA DERMA AMPUŁKI Z KOLAGENEM

Błyskawiczny efekt liftingu

Kolagen zastosowany zewnętrznie ułatwia napływ białych krwinek, tworzenie zastępczej sieci naczyniowej i proliferację fibroblastów. Dostarcza skórze cennych aminokwasów, wchodzących w skład NMF. Ma silne działanie wygładzajace i napinajace, nawilżajace i ochronne, dlatego przeciwdziała zmarszczkom i niweluje już istniejące, a także pozostawia skórę gładszą.

Kolagen zastosowany w ampułkach jest pochodzenia morskiego, ma prawie 100% zgodności z kolagenem fizjologicznie wystepującym w ludzkiej skórze. Dzieki nowoczesnej technologii udało się zamknąć morski kolagen w mikrosferach, specjalnych systemach nośnikowych. Bez nich transport kolagenu w głąb skóry byłby niemożliwy. Dzięki tej penetracji możliwa jest regeneracja uszkodzonych włókien kolagenowych i pobudzenie aktywności fibroblastów. Efek liftingu zapewnia również specyficzna budowa cząsteczki kolagenu, zdolnej do pochłaniania wody - dzięki tej właściwości kolagen pęcznieje i powoduje "wypchnięcie zmarszczek od wewnątrz".

 Kod:    A- 673
A-673