Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000014
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Tonik odtłuszczający - 200 ml

Tonik odtłuszczający OrganicSeries stworzony został na bazie organicznych składników o właściwościach odtłuszczających i matujących. 

Cena:
79,00 
Brutto
Ilość

OrganicSeries- Tonik odtłuszczający 200 ml
 

Krótki opis:

Tonik odtłuszczający OrganicSeries stworzony został na bazie organicznych składników o właściwościach odtłuszczających i matujących. Preparat zawiera specjalnie opracowany kompleks synergistycznie działających ziół: Oczaru Wirginijskiego, kory cedru oraz mięty. Kora cedru posiada właściwości ściągające oraz odkażające, mięta działa łagodząco, bakteriostatycznie i odświeżająco. Oczar Wirginijski, znany z tradycji i doświadczenia Indian, przyspiesza proces gojenia. Ceniony jest dzięki swoim właściwościom ściągającym, przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym. Pomaga on zapobiegać zakażeniom przez gronkowiec złocisty i dlatego stanowi niezwykle skuteczny środek na problemy skórne, w tym uporczywy trądzik. W preparacie zawarta jest również naturalna betaina o właściwościach silnie pielęgnacyjnych i nawilżających, ponieważ ogranicza przeznaskórkową utratę wody. Tonik polecamy stosować przed zabiegami mikrodermabrazji jak również w zabiegach przy cerach tłustych i trądzikowych z problemem nadmiernej aktywności gruczołów łojowych. Po wykonanym demakijażu, należy przetrzeć skórę bawełnianym płatkiem kosmetycznym nasączonym tonikiem. W ten sposób idealnie przygotujesz cerę do aktywnej fazy zabiegu: wtłaczania substancji czynnych.

Szczegóły

WSKAZANIA: Cera mieszana, tłusta, trądzikowa, szara, matowa z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych.

DZIAŁANIE: Odtłuszczenie cery po demakijażu, przywrócenie skórze naturalnego pH, przygotowanie skóry do zabiegów kosmetycznych m.in. mikrodermabrazji i peelingu kawitacyjnego.

STOSOWANIE: Nasączyć preparatem bawełniane płatki kosmetyczne i przetrzeć skórę. 

pojemność: 200ml

wydajność: 25 zabiegów

zużycie na jeden zabieg: 8ml

 

org000014