Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000013
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Tonik z kwasami AHA - 200 ml

Tonik z kwasami AHA OrganicSeries zawiera naturalne alfa hydroksykwasy z ananasa, czerwonego szczawiu i grejpfruta. Ananas ceniony jest dzięki zawartości bromeliny, która delikatnie rozpuszcza i pomaga usunąć martwe komórki naskórka bez podrażniania skóry. 

Cena:
79,00 
Brutto
Ilość

OrganicSeries- Tonik z kwasami AHA 200 ml
 

Krótki opis:

Tonik z kwasami AHA OrganicSeries zawiera naturalne alfa hydroksykwasy z ananasa, czerwonego szczawiu i grejpfruta. Ananas ceniony jest dzięki zawartości bromeliny, która delikatnie rozpuszcza i pomaga usunąć martwe komórki naskórka bez podrażniania skóry. Szczaw natomiast jest rośliną obfitującą w taninę, która wykazuje silne właściwości bakteriobójcze, zapobiega powstawaniu oraz rozwojowi zakażeń. Tanina pomaga także regulować wydzielanie łoju, co jest szczególnie istotne w walce z trądzikiem. Szczaw bogaty jest także we flawonoidy, intensywne przeciwutleniacze, dzięki którym skóra prezentuje się świeżo i zdrowo oraz odznacza się gładkością i jędrnością. Grejpfrut, dzięki zawartości witaminy C znakomicie oczyszcza skórę z nadmiaru sebum i zwęża rozszerzone pory. Dodatek prowitaminy B5 i allantoiny działa łagodząco i kojąco. Oczyszczanie skóry w zabiegu peelingu kawitacyjnego, zmiękczanie i złuszczanie zrogowaciałego naskórka, odtłuszczanie i matowanie skóry. Polecany szczególnie w zabiegach przy cerze łojotokowej, grubej i poszarzałej, z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych.

Szczegóły

WSKAZANIA: Oczyszczanie skóry w zabiegu peelingu kawitacyjnego, zmiękczanie i złuszczanie zrogowaciałego naskórka, odtłuszczanie i matowanie skóry.
Polecany szczególnie w zabiegach przy cerze łojotokowej, grubej i poszarzałej, z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych.

pojemność: 200 ml
wydajność: 13 zabiegów
zużycie na jeden zabieg peelingu kawitacyjnego: 15 ml

 

org000013