Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000007
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Serum dotleniające - cera zmęczona - 200ml

Preparat zawiera wyciąg z pączków buka oraz specjalnie opracowaną formułę na którą składają się alga listownica cukrowa, koper morski, włókna kukurydzy bogate w minerały szczególnie w magnez. 

Cena:
159,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries-

Serum dotleniające/cera zmęczona 200 ml


Krótki opis:

Preparat zawiera wyciąg z pączków buka oraz specjalnie opracowaną formułę na którą składają się alga listownica cukrowa, koper morski, włókna kukurydzy bogate w minerały szczególnie w magnez. Koper morski działa na mediatory stanów zapalnych. Wyciąg z pączków buka minimalizuje pojawiające się zmarszczki i nadaje skórze zdrowszy wygląd. Zwiększa aż w siedemdziesięciu procentach wykorzystanie tlenu przez komórki skóry, dzięki czemu przywraca promienny blask. Sól sodowa kwasu piroglutaminowego, przywraca i utrzymuje optymalne nawilżenie skóry w warstwie rogowej. Formuła żelowa preparatu umożliwia wprowadzanie substancji w głąb skóry metodą sonoforezy, jonoforezy oraz radiofali. W trakcie aplikacji nie jest wymagane stosowanie dodatkowych żeli sprzęgających. 


Ważne: po wprowadzeniu substancji aktywnych zawartych w wysokoskoncentrowanym  serum zastosuj maskę algową w połączeniu z Maską na zakończenie zabiegu OrganicSeries.

Szczegóły

STOSOWANIE: równomiernie nałożyć serum na skórę i wprowadzać manualnie wykonując koliste ruchy masażu. Dla zwiększenia penetracji składników aktywnych oraz skuteczności działania zastosować ultradźwięki, jontoforezę lub radiofale. Wtłaczać do całkowitego wchłonięcia preparatu. Nie przekraczać 20 min. . Po wchłonięciu nałożyć maskę algową z linii OrganicSeries.

pojemność: 200 ml
wydajność: 25 zabiegów
zużycie na jeden zabieg: 8 ml

.

org000007