Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000002
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Serum do cery naczyniowej - 200ml

Silnie skoncentrowane Serum do cery naczyniowej OrganicSeries zostało stworzone na bazie organicznych składników o właściwościach wzmacniających, obkurczających i uszczelniających ściany naczyń. 

Cena:
239,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries- Serum do cery naczyniowej 200 ml


Krótki opis:

Silnie skoncentrowane Serum do cery naczyniowej OrganicSeries zostało stworzone na bazie organicznych składników o właściwościach wzmacniających, obkurczających i uszczelniających ściany naczyń. Preparat zawiera botamix z Ginko biloba, herbaty paragwajskiej i czerwonej winorośli. Miłorząb japoński zwany inaczej ginkgo biloba jest od lat stosowany przez Chińczyków, którzy przekonani są o jego zbawiennym wpływie na różne choroby. Wyciąg z miłorzębu japońskiego wzmacnia i uelastycznia ściany naczyń krwionośnych. Herbata paragwajska pobudza krążenie. Jej dobroczynny wpływ na nasz organizm był znany już starożytnym plemionom w Chinach, gdzie narodziła się tradycja picia tego naparu. Cenne właściwości herbaty coraz częściej są też wykorzystywane w kosmetyce, jako składnik kosmetyków pielęgnacyjnych. Właściwości herbaty to działanie kojące, przeciwzapalne i antybakteryjne zmniejszając podrażnienia i zaczerwienienia. Czerwona winorośl uszczelnia naczynia krwionośne zmniejszając ich przepuszczalność. Specjalistycznie opracowana formuła żelowa preparatu umożliwia wprowadzanie substancji w głąb skóry metodą sonoforezy, jonoforezy oraz radiofali. W trakcie aplikacji nie jest wymagane stosowanie dodatkowych żeli sprzęgających. 


Ważne: po wprowadzeniu substancji aktywnych zawartych w wysokoskoncentrowanym  serum zastosuj maskę algową w połączeniu z Maską na zakończenie zabiegu.

Szczegóły

WSKAZANIA: pielęgnacja cery naczyniowej. Wzmacnianie i uszczelnianie naczyń krwionośnych, redukcja rumienia na twarzy.

DZIAŁANIE: doskonale wzmacnia, uszczelnia rozszerzone naczynia krwionośne, poprawia mikrokrążenie.

STOSOWANIE: nałożyć serum na skórę i wprowadzić manualnie wykonując koliste ruchy masażu, dla zwiększenia penetracji składników aktywnych oraz skuteczności działania zastosować ultradźwięki. Wtłaczać do całkowitego wchłonięcia preparatu. Nie przekraczać 20 min.

pojemność: 200 ml
wydajność: 25 zabiegów
zużycie na jeden zabieg: 8 ml


org000002