Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000005
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Serum silnie nawilżające do cery odwodnionej - 200ml

Preparat zawiera kompleks oparty na ekstraktach z figi, lnu i bawełny. Ekstrakt z figi posiada właściwości silnie antyoksydacyjne, zawiera dużą dawkę witamin C i B oraz duże ilości soli mineralnych i jest uznawany przez Azteków za świętą roślinę.

Cena:
239,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries- Serum silnie nawilżające do cery odwodnionej 200 ml

Krótki opis:

Preparat zawiera kompleks oparty na ekstraktach z figi, lnu i bawełny. Ekstrakt z figi posiada właściwości silnie antyoksydacyjne, zawiera dużą dawkę witamin C i B oraz duże ilości soli mineralnych i jest uznawany przez Azteków za świętą roślinę. Od setek lat używany jest on przez kobiety żyjące na pustyni, które mimo palącego słońca mają gładką cerę. Figa jest najskuteczniejszym, naturalnym środkiem przeciwzmarszczkowym i bardzo silnie nawilżającym. Wyciągi z lnu i bawełny dostarczają niezwykle cennych dla skóry niezbędnych olei nienasyconych. Len osłania płaszcz lipidowy skóry i zapobiega jej nadmiernemu wysuszaniu, a bawełna, zwana „białym złotem”, znana już w starożytnym Egipcie, odbudowuje naturalną warstwę ochronną skóry. Specjalistycznie opracowana formuła żelowa preparatu umożliwia wprowadzanie substancji w głąb skóry metodą sonoforezy, jonoforezy oraz radiofali. W trakcie aplikacji nie jest wymagane stosowanie dodatkowych żeli sprzęgających.


Ważne: po wprowadzeniu substancji aktywnych zawartych w wysokoskoncentrowanym  serum zastosuj maskę algową w połączeniu z Maską na zakończenie zabiegu OrganicSeries.

Szczegóły

WSKAZANIA: sucha, odwodniona, podrażniona, łuszcząca się, szorstka skóra

DZIAŁANIE: silne nawilżenie, wiąże i zatrzymuje wodę w naskórku, wygładza i zmiękcza, dostarcza NNKT, sole mineralne i witamin C i B

STOSOWANIE: Nałożyć  serum równomiernie na skórę całej twarzy lub na wybrane obszary problematyczne. Wmasować wykonując delikatne ruchy masażu kosmetycznego. Dla zwiększenia skuteczności działania oraz głębokości penetracji zaleca się stosowanie sonoforezy, radiofali lub jontoforezy. Preparat nie wymaga dodatkowych żeli sprzęgających. W przypadku cer mieszanych zaleca się łączenie różnych rodzajów serum.

pojemność: 200 ml

wydajność: 25 zabiegów

zużycie na jeden zabieg: 8 ml
org000005