Marki

OrganicSeries
Numer katologowy org000001
Producent OrganicSeries
Dostępność

OrganicSeries - Serum anti-aging - 200ml

Preparat zawiera formułę opartą na ekstraktach z kłącza irysa, które ze względu na dużą zawartość izoflawonów wykazuje działanie przeciwstarzeniowe. Izoflawony swoją budową przypominają budowę estrogenów, dzięki czemu łączą się z ich receptorami „oszukując” skórę. 

Cena:
159,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

OrganicSeries- Serum anti-aging OrganicSeries 200ml


Krótki opis:

Preparat zawiera formułę opartą na ekstraktach z kłącza irysa, które ze względu na dużą zawartość izoflawonów wykazuje działanie przeciwstarzeniowe. Izoflawony swoją budową przypominają budowę estrogenów, dzięki czemu łączą się z ich receptorami „oszukując” skórę. Działają napinająco, uelastyczniająco i odmładzająco. Zawiera również wyciąg z czerwonego żeńszenia o znanym działaniu rewitalizującym. Żeńszeń zwany „korzeniem życia” wywodzi się z tradycji chińskiej, obecnie chętnie stosowany w kosmetykach przeciwstarzeniowych, ponieważ stymuluje on odnowę naskórka, przywracając skórze równowagę fizjologiczną, regulując gospodarkę wodnotłuszczową. Ekstrakt z czerwonej winorośli, bogaty jest w sole mineralne, flawonoidy, witaminy B i C oraz betakaroten, znany już był w starożytności. Zawarte w nim polifenole mają działanie antyoksydacyjne to znaczy obniżają poziom wolnych rodników w organizmie, dzięki czemu przeciwdziałają starzeniu się organizmu. Zapobiegają powstawaniu zmarszczek, redukują te już obecne i poprawiają napięcie, jędrność oraz przywracając blask i promienny wygląd nawet mocno poszarzałej cerze. 


Specjalistycznie opracowana formuła żelowa preparatu umożliwia wprowadzanie substancji w głąb skóry metodą sonoforezy, jonoforezy oraz radiofali. W trakcie aplikacji nie jest wymagane stosowanie dodatkowych żeli sprzęgających. 


Ważne: po wprowadzeniu substancji aktywnych zawartych w wysokoskoncentrowanym  serum zastosuj maskę algową żurawinową, cytrynową lub  z czerwonego wina w połączeniu z Maską na zakończenie zabiegu OrganicSeries.

Szczegóły

WSKAZANIA: cera dojrzała i starzejąca się, pierwsze oznaki starzenia, widoczne zmarszczki mimiczne oraz starcze, utrata jędrności i elastyczności.

DZIAŁANIE: przeciwstarzeniowe, rewitalizujące, antyoksydacyjne

STOSOWANIE: Nałóż równomiernie serum na skórę i delikatnymi ruchami masażu kosmetycznego wmasuj do wchłonięcia. Dla zwiększenia skuteczności oraz głębokości penetracji składników aktywnych zastosuj sonoforezę, radiofale lub jontoforezę. Nie przekraczaj 20 min. Podczas wprowadzania nie stosuj dodatkowych żeli sprzęgających.

pojemność: 200ml

wydajność: 25 zabiegów

zużycie na jeden zabieg: 8 ml


org000001