Marki

Numer katologowy PA098
Producent Norel
Dostępność

Norel - Sensitive - Serum dla cery naczynkowej - 30ml

Serum na twarz z linii Sensitive przeznaczone jest dla cer naczyniowych i z objawami trądziku różowatego. Skutecznie rozjaśnia i ogranicza proces "pękania" naczynek. Bardzo efektywnie łagodzi stany zapalne przy trądziku różowatym, likwiduje zaczerwienienia i obrzęki pochodzenia naczyniowego. Serum można wprowadzać manualnie, za pomocą sonoforezy oraz mezoterapii bezigłowej.

Cena:
44,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Preparat dla cer naczyniowych Sensitive (PA 098) skutecznie rozjaśnia i ogranicza proces "pękania" naczynek. Bardzo efektywnie łagodzi stany zapalne przy trądziku różowatym, likwiduje zaczerwienienia i obrzęki pochodzenia naczyniowego. Wysoka zawartość biologicznie czynnych ekstraktów roślinnych zapewnia intensywną pielęgnację cerom naczyniowym, jak również z objawami trądziku różowatego. Serum można wprowadzać manualnie, za pomocą sonoforezy oraz mezoterapii bezigłowej.

Receptura serum zawiera:

  • ekstrakty z arniki górskiej, kasztanowca, ruszczyka, hamamelisu – wzmacniają oraz uszczelniają naczynka krwionośne, działają przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i ściągająco;
  • ekstrakt z diabelskiego szponu – wzmacnia funkcje obronne skóry. Działa przeciwzapalnie, łagodząco i regenerująco;
  • rutynę – flawonoid z perełkowca japońskiego wzmacnia i uelastycznia ścianki naczynek krwionośnych. Neutralizuje wolne rodniki.

Stosowanie: nałożyć na skórę twarzy i delikatnie wklepać.

Linia kosmetyków Sensitive dla cery wrażliwej, naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Receptury kultowych już kosmetyków oparto na unikalnych Herbasomach Arnica – specjalnych nośnikach z ekstraktem z kwiatostanu arniki górskiej, o udowodnionych właściwościach ochronnych i uszczelniających kruche naczynka krwionośne. Wyjątkowy, piękny zapach i delikatne konsystencje to najwyższa przyjemność codziennej pielęgnacji, a udowodnione efekty to jaśniejsza, wyciszona i wyraźnie zrelaksowana cera.

PA098