Marki

Rejuvi
Numer katologowy REJ000016
Producent Rejuvi
Dostępność

Rejuvi - Sani Clean - żel antybakteryjny - 240ml

Zawiera etanol i isopropanol, które razem tworzą antyseptyczny oczyszczający preparat, który skutecznie walczy z bakteriami, drobnoustrojami i wirusami.

Cena:
75,00 
Brutto
Ilość

Rejuvi -Sani Clean 240ml- żel antybakteryjny

 

Zastosowanie I : skóra trądzikowa

Zawiera etanol i isopropanol, które razem tworzą antyseptyczny oczyszczający preparat, który skutecznie walczy z bakteriami, drobnoustrojami i wirusami. Zawiera również aloe vera i glicerynę, która redukuje efekty wysuszenia skóry. Bakterie trądzikowe rosną bardzo szybko i powodują irytację i zapalenie skóry. Sani-Clean szybko je eliminuje.

Sposób użycia: Niewielką ilość preparatu nanieść na zarażoną trądzikiem powierzchnię, pozostawić na skórze kilka minut, następnie zmyć wodą. W razie podrażnienia nałożyć Rejuvi "h" Skin Healing Gel

 

Zastosowanie II : dezynfekcja rąk
Sani Clean zabija także bakterie, wirusy i drobnoustroje zmniejszając zagrożenie zarażenia się od innych osób w czasie grypy, przeziębienia a nawet wirusa SARS.

Sposób użycia: Nanieść niewielką ilość Sani-Clean na dłonie i pocierać do czasu gdy preparat zostanie całkowicie wchłonięty a dłonie pozostaną całkowicie suche. Nie należy spłukiwać rąk.

 

 

Produkt dostępny w Profesjonalych Salonach Urody

Pojemość : 240 ml

REJ000016