Marki

Farmona
Numer katologowy FER000082
Producent Farmona
Dostępność

Farmona - EXOTIC MANICURE - Peeling cukorwy do dłoni - 300g

Intensywnie oczyszczający peeling przeznaczony do skóry suchej i odwodnionej. Dokładnie oczyszcza i złuszcza zrogowaciały naskórek. 

Cena:
23,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Farmona - EXOTIC MANICURE - Peeling cukorwy do dłoni - 300g
 

Intensywnie oczyszczający peeling przeznaczony do skóry suchej i odwodnionej. Dokładnie oczyszcza i złuszcza zrogowaciały naskórek. Pobudza mikrokrążenie krwi i przygotowuje skórę do przyjęcia składników aktywnych z kolejno aplikowanych preparatów.
 

Składniki aktywne: masło Shea, wita-mina E.

Efekty: dokładne oczyszczenie skóry dłoni, złuszczenie zrogowaciałego naskórka, wygładzenie i ujędrnienie, pobudzenie mikrokrążenia, zwiększenie absorpcji składników aktywnych z kolejno aplikowanych preparatów

Sposób użycia: preparat nanieść na suche lub wilgotne dłonie i wykonać masaż. Spłukać wodą lub usunąć za pomocą wilgotnych, ciepłych kompresów

Opis serii: EXOTIC MANICURE to aromatyczna terapia przeznaczona do specjalistycznej pielęgnacji dłoni. Odżywia i regeneruje odwodnioną skórę dłoni, a dzięki niezwykłemu zapachowi sprawia, że zabieg z użyciem preparatów z tej linii staję się niezwykle relaksującym rytuałem. 

FER000082