Marki

Farmona
Numer katologowy FER000086
Producent Farmona
Dostępność

Farmona - HANDS REPAIR - Galaretka peelingująca do dłoni - 300ml

Delikatny peeling o przyjemnej, żelowej formule, w której zawieszone zostały drobinki peelingujące. Polecany do skóry suchej, szorstkiej, zniszczonej działaniem detergentów i czynników atmosferycznych.

Cena:
23,00 
Brutto

Cena profesjonalna po autoryzacji

Ilość

Farmona - HANDS REPAIR - Galaretka peelingująca do dłoni - 300ml
 

Delikatny peeling o przyjemnej, żelowej formule, w której zawieszone zostały drobinki peelingujące. Polecany do skóry suchej, szorstkiej, zniszczonej działaniem detergentów i czynników atmosferycznych. Oczyszcza skórę i usuwa martwe komórki, pozostawiając ją gładką i miękką. Nawilża i poprawia absorpcję składników aktywnych z kolejno aplikowanych preparatów.
 

Składniki aktywne: ekstrakt z owoców Noni, pantenol.

Przeznaczenie: sucha, szorstka skóra dłoni, zniszczona działaniem detergentów i czynników atmosferycznych

Efekty: dokładne oczyszczenie skóry dłoni, złuszczenie zrogowaciałego naskórka, wygładzenie, nawilżenie, zwiększenie absorpcji składników aktywnych z kolejno aplikowanych preparatów

Sposób użycia: preparat nanieść na suche lub wilgotne dłonie i wykonać masaż. Spłukać ciepłą wodą lub usunąć za pomocą wilgotnych, ciepłych kompresów

Opis serii: HANDS REPAIR to specjalistyczna linia łagodząco – nawilżająca do profesjonalnej pielęgnacji suche, szorstkiej i zniszczonej skóry dłoni. Dzięki optymalnie dobranym składnikom aktywnym i precyzyjnie dopracowanym recepturom intensywnie nawilża i odżywia ekstremalnie oraz łagodzi podrażnienia. 

FER000086