Marki

Orly preparaty
Numer katologowy 1010
Producent Orly
Dostępność

Orly - Clean Prep - Odtłuszczacz - 118ml

Preparat dezynfekujący i odświeżający

Cena:
30,00 
Brutto
Ilość

Orly - Clean Prep - 118ml
 

Preparat dezynfekujący i odświeżający

 

Preparat przygotowuje i dezynfekuje paznokcie, dłonie i stopy do higienicznego manicure i pedicure. Formuła nie zawierająca aerozolu odtłuszcza i oczyszcza paznokcie gwarantując optymalną przyczepność lakieru. Dzięki zawartości białka z pszenicy kosmetyk intensywnie nawilża naskórek i paznokcie. Sanitarne must have zarówno dla klientek salonu, jak i manicurzystek.

 

Jak stosować?

 

 

Manicure - zdyzenfekuj, oczyść i odśwież dłonie klientki spryskując je delikatną mgiełką przed wykonaniem manicure. By zapewnić odpowiednią przyczepność preparatów i lakieru, zaaplikuj preparat na płatek kosmetyczny i przetrzyj dokładnie płytkę paznokcia.

 

 

 

Pedicure - spryskaj stopy preparatem tuż po ich namoczeniu. By zapewnić odpowiednią przyczepność preparatów i lakieru, zaaplikuj kosmetyk na płatek kosmetyczny i paznokcie, a następnie dokładnie je przetrzyj.

 

 

 

Clean Prep może również służyć do dezynfekcji przyborów kosmetycznych, stołu, klapek, mat do yogi, itp. Pamiętaj jednak, że jest to środek odświeżający, nie bakteriobójczy.

1010